Przejdź do treści

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej w nowej ofercie Mega Travel

Już w tym tygodniu będzie dostępna pełna oferta wyjazdów na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej (dawne UEFA). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, Mega Travel sukcesywnie wprowadza do sprzedaży nowe propozycje wyjazdów na imprezy sportowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.sport.travel.pl.

Wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej dostępne będą na podobnych zasadach jak wyjazdy na mecze ligi angielskiej, szkockiej, włoskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej.

Wszyscy kibice piłki nożnej będą zatem mieli możliwość rezerwacji gotowego pakietu, w którego skład wchodzi bilet na wybrany mecz kategorii 1, 2 lub 3, 2 noclegi ze śniadaniem w hotelu 3* w pokoju 2-osobowym, ubezpieczenie oraz koszt dostarczenia biletu. Jak zawsze, klienci Mega Travel mają możliwość wyboru za dopłatą dodatkowych świadczeń, takich jak przelot, pokój 1-osobowy, hotel 4* lub 5*, dodatkowe noclegi czy transfery lokalne. Dzięki tak szerokiej gamie usług, każda oferta jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta.

Obok szerokiej oferty wyjazdów na mecze ligowe, Mega Travel proponuje swoim klientom także wyjazdy na mecze reprezentacji, mistrzostwa świata i Europy, wyścigi Formuły 1, wyścigi samochodowe (m.in. WRC), turnieje golfowe i tenisowe (Wimbledon, US Open, Rolland Garros, Australia Open) i wiele innych imprez sportowych.