Przejdź do treści

Urodziny Mini – 50 lat stylu i klasyki

Już w najbliższy weekend wrocławski dealer BMW i MINI zapala 50 świeczek na MINI torcie i zaprasza na Meet MINI – spotkanie z marką MINI na Placu Czystym przy Centrum Handlowym Renoma. Jazdy testowe, wystawa historycznych, unikatowych modeli MINI i prezentacja nowych technologii to tylko niektóre z urodzinowych atrakcji.

Urodzinowe spotkanie z MINI odbędzie się 12 -13 września w godz. 10: 00-18: 00. Głównym punktem programu dwóch dni będą testowe jazdy wybranymi modelami popularnego „malucha” z Wysp Brytyjskich. Aby wziąć w nich udział wystarczy się zarejestrować na stronie www.meetmini.pl.

Dużą atrakcją nie tylko dla fanów motoryzacji będzie z pewnością wystawa historycznych modeli tego kultowego pojazdu, czy pokaz akcesoriów oraz technologii firmy Ispot wykorzystywanych m.in. w samochodach MINI. W urodzinowym konkursie będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Główną nagrodę ufundowała właśnie firma Ispot. Ciekawie zapowiada się również fotogaleria MINI – PASJA. W 50-te urodziny nie zabraknie oczywiście tortu i świeczek. Uroczystość zaplanowano na 13.00 w sobotę.

MINI to marka obecna na ulicach całego świata od ponad 50 lat. Mimo upływającego czasu urzeka nas wciąż oryginalnością, indywidualizmem, klasą i użytecznością. Przy stosunkowo małych gabarytach zapewnia swoim użytkownikom komfort i bezpieczeństwo jazdy. Niezależnie od wielu designerskich zmian kontynuuje oryginalną koncepcję pojazdu „kompaktowego z zewnątrz i przestronnego wewnątrz”. Dzieło Aleca Issigonisa zaprezentowane światu podczas londyńskich targów motoryzacyjnych w 1959 roku od razu podbiło serca Brytyjczyków, a potem zrobiło furorę na całym świecie. Widok tego „niepozornego autka” elektryzuje do dziś, a MINI także w Polsce ma swoich wiernych fanów. Przy czym MINI to nie tylko samochód, a przede wszystkim pewien styl życia dla osób z charakterem.

Dla wszystkich, którzy kochają MINI i interesują się ciekawym designem ważna informacja: Inchcape Motor prowadzi również sklep internetowy www.mini-shop.pl. Pod tym adresem można znaleźć najnowszą kolekcję „LIFESTYLE MINI 2008/2009” – najciekawsze akcesoria, dodatki i ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny. Na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich. W Polsce Inchcape Motor jest obecny jako partner Marek BMW i MINI mając salony w Warszawie i Wrocławiu. Jesienią tego roku otworzy w Warszawie nowy, największy salon BMW w Polsce.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy z MINI