Rozwiązania „one buy” i „folow up” wkrótce na Tanie-loty.com.pl

Od teraz każdy turysta będzie mógł nie tylko dokładnie zaplanować podróż, a następnie łatwo wyszukać i bezpiecznie zamówić bilety lotnicze, ale także zarezerwować miejsce w hotelu, ubezpieczyć się, wynająć samochód a nawet zapłacić za parking przy lotnisku. A wszystko to za pomocą jednej transakcji.

Jeden z wiodących portali w segmencie sprzedaży biletów lotniczych on-line, Tanie-loty.com.pl, idzie śladem coraz bardziej popularnych rozwiązań typu „one buy” i „follow up”, wdrożonych już przez takich graczy jak Expedia.com czy Cheapflights.co.uk. Rozwiązania te umożliwiają kompleksową rezerwację pakietów turystycznych, począwszy od rezerwacji taniego biletu lotniczego, hotelu czy samochodu, na ubezpieczeniu podróżnym i parkingu skończywszy.

Dziś za pośrednictwem portalu Tanie-loty.com.pl, użytkownicy mogą skorzystać z oferty ponad 1000, wyselekcjonowanych i aktualizowanych na bieżąco promocji lotów niskokosztowymi i regularnymi liniami lotniczymi. Łatwe znalezienie interesującej oferty i szybki proces rezerwacji to jedynie część udogodnień z jakich może skorzystać internauta.

Lecąc do dowolnego miejsca na świecie, każdy podróżnik może zapoznać się z ciekawymi informacjami dotyczącymi tego miejsca – historią, wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi, miejscami godnymi odwiedzania, zabytkami, czy po prostu ciekawostkami, które pozwolą umilić pobyt. Na ogromną bazę publikacji składa się już blisko 3 000 artykułów poświęconych najpopularniejszym destynacjom, nowe poradniki dotyczące podróżowania samolotami, zasadom obowiązującym w portach lotniczych (m.in.: odpraw pasażerskich, bagażu podręcznego), bezpieczeństwa w podróży, ubezpieczeń a nawet praw i obowiązków pasażera. Ciągłe też rozwijane są te działy, które pozwalają na bezpośrednią wymianę informacji i pomagają tworzyć aktywną społeczność użytkowników serwisu jak forum czy blog.

Rezerwując tani bilet lotniczy w portalu Tanie-loty.com.pl, możemy również w dowolnej z wybranych destynacji zamówić miejsce w hotelu. Podróżni, którzy cenią sobie swobodę podróżowania, mogą za pośrednictwem prostego formularza online wynająć samochód, który będzie na nich czekał na wskazanym lotnisku. Dla tych z kolei, którzy martwią się co zrobić z własnym pojazdem na czas podróży, portal przygotował zupełnie nowe rozwiązanie – możliwość wcześniejszego zarezerwowania i opłacenia miejsca parkingowego przy wybranym porcie lotniczym.

– Obecnie trwają zaawansowane rozmowy z partnerami, które wkrótce zaowocują wprowadzeniem rozwiązań typu „one buy” i „follow up” do oferty serwisu. Głównym celem tych zmian i rozbudowy serwisu, jest dążenie do tego, by podróżowanie było dla użytkowników portalu Tanie-loty.com.pl równie łatwe, przyjemne i bezstresowe jak korzystanie z jego wciąż rosnących zasobów – mówi Artur Kowalczyk, dyrektor zarządzający i właściciel portalu Tanie-loty.com.pl.

www.Tanie-loty.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu