Przejdź do treści

Paka warta 2PACKA

Znów pstryknąłeś fotę dwóm kumplom, gdy szaleliście na deskach? Właśnie skoczyliście ze spadochronem w tandemie? W komórce zachowały się fotograficzne dowody waszej ostatniej, świetnej imprezy? Pokaż je światu! Wrzuć fotki w parze z każdym ze znajomych na stronkę paka2packa.pl i powalcz o super nagrody LION 2PACK!

Od września każdy „towarzyski zwierz” ma szansę na dobrą zabawę w doborowym, wirtualnym towarzystwie. Wystarczy zarejestrować się na stronie paka2packa.pl i dodać zdjęcia ze swoimi znajomymi. Na każdym z nich powinny znajdować się 2 osoby – osoba biorąca udział w konkursie i jej towarzysz. Nie ma znaczenia, czy będzie to szalony wyczyn czy fotka „kanapowa” – każda może być przepustką do wygranej!

Prześlij największą liczbę zdjęć i pobij rekord! Później podziękuj przyjaciołom – właśnie przyczynili się do twojej wygranej, a jest o co walczyć… Zwycięzca w kategorii Największa ilość zdjęć otrzyma aparat fotograficzny lustrzanka Canon E05 50D + 18-200 IS. Na kolejne osoby z podium czekają cztery mp4 Apple Ipod Otuch 16MB oraz jedenaście pendrive’ów 2GB i wypasione paki batonów LION 2PACK.

Dodaj fotki, które zaskoczą każdego! Szalone, zabawne, niemal abstrakcyjne. Te, które najlepiej ocenią internauci, a nastepnie Komisja konkursowa też zostaną nagrodzone. 1 miejsce to nagroda w postaci konsoli Nintendo WII, czyli zabawa dla dwojga! Autorzy dwóch kolejnych wysoko ocenionych fotek otrzymają kamery cyfrowe Sony DCR – SX30E oraz dwanaście pendrive’ów 2GB i wypasione paki batonów LION 2PACK.

Bądź lwem w drodze po zwycięstwo! Zagraj w zręcznościową grę dostępną na stronie paka2packa.pl – pokaż innym, że żadna przeszkoda cię nie zaskoczy. Omijaj ławki, przeskakuj dziury w chodniku i pod postacią lwa biegnij po nagrody! Na zwycięzców czeka 10 Sony Playstation Portable PSP 3000 oraz 10 pendrive’ów 2GB i wypasione paki batonów LION 2PACK.

Każde opakowanie LION 2PACK to dwa batony pełne chrupiących składników, które doładują cię energią na kolejny, zwariowany dzień. LION to od lat jeden z najczęściej wybieranych przez konsumentów batonów. Chrupiący, pyszny, energetyczny – czego można chcieć więcej?

Konkurs PAKA2PACKA potrwa do 6 października.

Informacje o konkursie PAKA2PACKA pojawią się w wybranych stacjach telewizyjnych (MTV, Viva), w radio Eska oraz na citylight’ach w największych miastach Polski. Agencje współpracujące przy projekcie to LOWE GGK (agencja kreatywna) i Mediaedge:cia (agencja mediowa). Konkurs obsługuje portal fotka.pl.