Nowy serwis „Tylko Oryginalne Produkty”

Już wkrótce rusza innowacyjny projekt pod nazwą „Tylko Oryginalne Produkty”, rodzaj protestu przeciwko stale rosnącej liczbie produktów o podrobionym znaku towarowym.

Celem serwisu będzie zwrócenie uwagi na wybrane aspekty dotyczące świadomych wyborów konsumenckich oraz pokazanie korzyści, które wynikają z wybrania produktów markowych. Strona, w formie bloga, będzie łączyć dwa elementy. Po pierwsze stanie się internetowym centrum informacji (ciekawostki, newsy, informacje o podróbkach vs. oryginałach) dotyczącym podróbek. Po drugie będzie pełnić funkcje rozrywkowe przez pokazywanie śmiesznych podróbek oraz organizowanie konkursów i głosowań angażujących Internautów. Charakter serwisu pozwoli na wymianę doświadczeń związanych z zakupem podrobionych produktów oraz ułatwi poznanie zasad dzięki, którym odróżnimy produkty autentyczne od falsyfikatów. Ponadto posłuży użytkownikom jako miejsce publikacji zdjęć i własnych opinii na temat podróbek.

Sklepy, które w ramach współpracy przystąpią do projektu otrzymają certyfikat wiarygodności, który stanie się swoistym potwierdzeniem jakości oferowanych produktów.

Serwis „Tylko Oryginalne Produkty” promowany będzie poprzez nowy kanał marketingowy – Blogvertising.pl. Platforma ułatwi dotarcie przede wszystkim do społeczności blogerów, którzy poprzez sieci swoich kontaktów będą przekazywać dalej informacje o nowym projekcie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu