Przejdź do treści

Klonowa Aleja i Feliz Residence

W tym roku jesienna oferta Orco Property Group jest wyjątkowo kusząca. Klientów, którzy od września do listopada br. zdecydują się na zakup mieszkania na proekologicznym osiedlu Klonowa Aleja, czeka miła niespodzianka. Co miesiąc, aż 5 wybranych mieszkań dostępnych będzie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, od 7 126 PLN brutto za m2. Z kolei, druga proekologiczna inwestycja mieszkaniowa ORCO – Feliz Residence kusi mieszkaniami z pełnym wykończeniem, gotowym do zamieszkania niemalże od zaraz. Osiedle położone na warszawskiej Ochocie będzie oddane do użytku już tej jesieni.

Klonowa Aleja – inwestycja na piątkę

Klonowa Aleja jest kameralnym osiedlem zlokalizowanym przy ul. Św. Wincentego/Malborskiej w bliskim sąsiedztwie Parku Leśnego Bródno. Doskonała lokalizacja, dogodna komunikacja z centrum miasta i rozbudowana infrastruktura przyciąga uwagę młodych osób szukających wymarzonego M. Zastosowane w inwestycji nowoczesne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, przyczyniając się do ochrony środowiska i znacznego obniżenia kosztów eksploatacji, dodatkowo podnoszą atrakcyjność osiedla. Klonowa Aleja dzięki programowi Rodzina na Swoim, z którego w ostatnich miesiącach skorzystało aż 30% klientów, jest doskonałą inwestycją, stanowiącą zabezpieczenie finansowe dla najbliższych. Nic więc dziwnego, że osiedle położone na warszawskim Targówku cieszy się coraz większą popularnością. Jednakże ORCO nie przestaje kusić przyszłych klientów. Firma przygotowała niezwykle atrakcyjną jesienną ofertę – każdego miesiąca 5 wybranych mieszkań będzie objętych niezwykle atrakcyjną promocją cenową. W najbliższym czasie, pięknym widokiem na Lasek Bródnowski i jeszcze bardziej korzystnymi warunkami finansowymi „singli” będą kusiły 2 mieszkania dwupokojowe, 2 mieszkania trzypokojowe zaprojektowane z myślą o potrzebach młodych małżeństw oraz 1 mieszkanie czteropokojowe idealne dla większej rodziny.

W najbliższą sobotę 12 września Orco Propety Group oraz doradcy kredytowi zapraszają na Dzień Otwarty na Klonowej Alei. W godzinach 10-13 będzie można obejrzeć mieszkania oraz uzyskać profesjonalną poradę ekspertów.

Feliz Residence – ekologia z klasą

Kameralna inwestycja Orco Property Group – Feliz Residence została zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego na Ochocie przy ul. Przy Parku 22. Już na jesieni tego roku Feliz Residence będzie gotowa żeby przyjąć pierwszych mieszkańców. Obecnie prowadzone są ostatnie prace związane z wykończeniem poszczególnych apartamentów oraz z aranżacją zieleni starannie rozplanowanej wokół budynków. Orco wychodząc naprzeciw potrzebom klienta włączyło do swojej oferty wykończone mieszkania „pod klucz” zapewniając pełne wykończenie m.in. łazienki w najwyższym standardzie. Oferta promocyjna, aktualna do końca września, zawiera ponadto kuchnie z frontami fornirowanymi, lakierowanymi, laminowanymi w różnych odcieniach i kolorach, wyposażone w sprzęt marki Bosch lub Siemens do wyboru. Mieszkania wykończone „pod klucz” kuszą wysokim standardem wykonania, nowoczesnym designem, zastosowaniem ciekawych detali i dobrze przemyślanych elementów wykończeniowych.

Cena m2 mieszkania na Feliz Residence zaczyna się od 10 900 PLN/m2.

W sobotę 26 września Orco Propety Group oraz doradcy kredytowi zapraszają na Dzień Otwarty na Feliz Residence. W godzinach 10-13 będzie można obejrzeć mieszkania oraz uzyskać profesjonalną poradę ekspertów.