Internauci mocno się wyróżniają

Jak łatwo pokazać znajomym swój nastrój, pochwalić się zdanym egzaminem, albo podzielić wrażeniami z imprezy? Teraz można wyrazić się obrazkowo i graficznie – wystarczy wykorzystać nową możliwość i ustawić sobie opis w komunikatorze, który wyróżni się na liście kontaktów i będzie zwracał uwagę wszystkich znajomych.Dotychczas można było wybierać z ponad 90 już gotowych opisów graficznych. Teraz wszystko zależy od inwencji i pomysłu użytkownika – tłem opisu może być super zdjęcie z imprezy, przyjaciół ze szkoły, czy ulubionego zwierzątka. Specjalny kreator opisów graficznych umożliwia stworzenie dowolnego opisu z wymyślonym przez użytkownika tekstem. Opis może podkreślić wyjątkowość chwili, nastrój, czy zainteresowania.

Specjalny opis graficzny może być doskonałym prezentem dla przyjaciół i bliskich – śmieszna niespodzianka na pewno zaskoczy i pozwoli pokazać innym osobom, że są wyjątkowe i ważne. Wystarczy kilkanaście sekund i kreator opisów graficznych, dzięki któremu w 4 prostych krokach stworzyć można unikalny opis.

Co ważne, do serwisu Gadudodatki.pl, gdzie tworzy się m.in. opisy graficzne dodana została nowa funkcja – mój profil. Pozwala on śledzić historię dodatków i opisów, z jakich korzystał i tworzył użytkownik.

Opisy graficzne, czyli małe obrazki, jakie możemy ustawić wyróżniając swój kontakt w komunikatorze u innych – to sposób na pokazanie znajomym ważnych dla nas wiadomości. Stają się one coraz bardziej popularne wśród osób korzystających z komunikatora Gadu-Gadu.

Każdy użytkownik GG może stworzyć i ustawić sobie opis graficzny za drobną opłatą. Żeby w pełni skorzystać z serwisu GaduDodatki.pl trzeba posiadać najnowszą wersję komunikatora Gadu-Gadu, którą można ściągnąć pod adresem: http://komunikator.gadu-gadu.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu