Dzień Zdrowia i Urody w Parku

Już w najbliższą niedzielę Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na Dzień Zdrowia i Urody w Parku! W programie porady profesjonalistów, prezentacja najnowszych trendów, kosmetyków i zapachów oraz mnóstwo niespodzianek.

Lato to okres, w którym zwykle wyglądamy i czujemy się lepiej niż w pozostałej części roku. Słońce, większa ilość wolnego czasu i ogromna dawka witamin, którą fundujemy sobie spożywając pyszne, soczyste owoce długo nie każą czekać na pożądane efekty. Opaleni, wypoczęci i w dobrej formie… Niejeden z nas spogląda w lustro z zadowoleniem w czasie wakacji. Co jednak, gdy lato się kończy, a przed nami jesień, która prawdopodobnie nie będzie nas już tak rozpieszczać?

W Parku Handlowym Auchan Bielany podpowiadamy, co zrobić by zachować urodę po lecie i prawidłowo zadbać o wygląd i zdrowie. 13 września w godzinach 12.00-18.00 odbędą się porady profesjonalistów w zakresie zdrowia i urody, warsztaty udzielania pierwszej pomocy czy masaże i zabiegi kosmetyczne. Ponadto prezentacja najnowszych trendów, kosmetyków i zapachów oraz mnóstwo niespodzianek.

Przyjdź, zapytaj, wypróbuj. Sprawdź, co najlepiej działa na twoje zdrowie i urodę. Zatrzymaj urodę po lecie!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu