Dariusz „Tiger” Michalczewski podczas Lata z Tigerem w Chojnicach

Już w sobotę, 12 września br. o godz. 15.00 na boisku przy Centrum Park w Chojnicach obędzie się akcja „Lato z Tigerem”, która jest organizowana przez Fundację Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”. Najważniejszym wydarzeniem imprezy będzie obecność słynnego boksera Dariusza „Tigera” Michalczewskiego. Podczas eventu nie zabraknie pokazów boksu, karate, występów tanecznych, licznych gier, zabaw i konkursów. Gwiazdą wieczoru będzie występ nowojorskiego wokalisty Barrego Solone.

Słynny „Tiger” zaszczyci swoją obecnością uczestników sobotniej imprezy, pomimo, że niedawno w życiu prywatnym boksera miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – narodziny syna. Obecność Darka Michalczewskiego podczas „Lata z Tigerem” w Chojnicach świadczy o poważnym podejściu oraz ogromnym zaangażowaniu w działalność Fundacji „Równe Szanse”. Podczas imprezy każdy będzie mógł wziąć autograf oraz sfotografować się z wielokrotnym Mistrzem Świata w boksie.

W czasie akcji „Lato z Tigerem” odbędzie się m.in. konkurs taneczny w wykonaniu TITO, czyli Rafała Kryli – jednego z uczestników programu „You Can Dance”. Ciekawie zapowiada się pokaz tarczowania, który wykona dwukrotna Mistrzyni Polski Sandra Robakowska, stypendystka Fundacji „Równe Szanse”. Na koniec imprezy wystąpi piosenkarz Barry Solone.

Akcja „Lato z Tigerem” organizowana przez Fundację „Równe Szanse” skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Impreza została przygotowana we współpracy z organizatorami zawodów „Chojnicki Boxing Show III” – FHU Gruchała Team i Urzędem Miasta Chojnice. Podczas późniejszego turnieju bokserskiego przeprowadzona będzie licytacja rękawic z autografem Dariusza Michalczewskiego. Oprócz wielu pojedynków młodych pięściarzy odbędzie się walka wieczoru. Zmierzą się w niej chojniczanin, strongmen Rafał Szultka i bokser Łukasz Rusiewicz.

Szczegółowy program imprezy:

  • 15:00 – 15:15 Otwarcie imprezy „Lato z Tigerem” przez organizatorów
  • 15:15 – 15:45 Gry, zabawy, konkursy dla dzieci z nagrodami
  • 15:45 – 16:00 Pokaz sztuk walki karate
  • 16:00 – 16:20 Konkursy, gry, zabawy dla dzieci z nagrodami
  • 16:20 – 16:50 Konkurs taneczny z Rafałem TITO Krylą ,uczestnikiem programu You Can Dance
  • 16:50 – 17:00 Gry i zabawy dla dzieci
  • 17:00 – 17:10 Pokaz tarczowania wykonany przez dwukrotną Mistrzynię Polski Sandrę Rybakowską, stypendystkę Fundacji Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”
  • 17:10 – 17:40 Występ nowojorskiego wokalisty Barrego Solone
  • 17:40 – 17:55 Gry i zabawy dla dzieci
  • 17:55 – 18.00 Zakończenie imprezy „Lato z Tigerem”

W dalszej części imprezy zapraszamy na biletowane pokazy pięściarzy Gruchała Boxing Team oraz występ zespołu Paradise, licytację rękawic z autografami znanych bokserów i wiele innych atrakcji, które zapewni organizator zawodów „Chojnicki Boxing Show III” – FHU Gruchała Team.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu