Czołowa firma analityczna przyznaje firmie Oracle najwyższa ocenę za aplikacje do zarzadzania finansami

Najważniejsze fakty:

  • Biuro badawcze Gartner Inc. przyznało firmie Oracle najwyższą możliwą ocenę w swoim raporcie „MarketScope for Core Financial Management Applications”*.
  • Ocenę taką firma Gartner przyznaje przedsiębiorstwom, zaliczanym do klasy „dostawców strategicznych produktów, usług i rozwiązań”.
  • Zestaw rozwiązań do zarządzania finansami firmy Oracle obejmuje m.in. oprogramowanie Oracle E-Business Suite Financials, Oracle JD Edwards EnterpriseOne Financial Management i Oracle PeopleSoft Enterprise Financial Management.

„Firma Oracle cieszy się z uzyskania od firmy Gartner aż tak pozytywnej oceny przedstawionej w raporcie „MarketScope for Core Financial Management Applications” ― powiedział Terrance Wampler, wiceprezes ds. strategii rozwoju produktów finansowych w firmie Oracle. „Firma Oracle stawia sobie za cel udostępnianie rozwiązań, które integrują informacje finansowe, aby zapewnić klientom pełniejszy wgląd, lepszą kontrolę oraz większą efektywność, służąc jednocześnie za podstawę do sprawowania skutecznego nadzoru oraz do systematycznego rozwoju. Naszym zdaniem uznanie wyrażone przez firmę Gartner w raporcie MarketScope podkreśla konsekwentne dążenie firmy Oracle do udostępniania skalowalnego, łatwego w konfiguracji oprogramowania do zarządzania finansami, które pomaga przedsiębiorstwom pomyślnie się rozwijać”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu