83 najpiękniejsze dziewczyny z Polski i ze świata. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć ARAMu

Tak więc od 4 do 6 września na trzech wielkich Galach finałowych Miss Polski 2009, Miss Supranational 2009 oraz Miss Polski Nastolatek 2009 wybierano najładniejsze dziewczyny. A wszystko to w ramach tegorocznego Festiwalu Piękna w Płocku organizowanego przez Nową Scenę i Miasto Płock.

1 Adam Tyszka, Aram, Gerard Parzutka, LedGrid, Leszek Malinkiewicz, Miss Polski 2009, Miss Polski Nastolatek 2009, Miss Supranational 2009, Paweł Zeitz, Szymon ŁosiewiczTym razem wybór padł na kurtynę LedGrid, ultralekką, transparentną kurtynę diodową znaną i docenianą przez realizatorów nie tylko w naszym kraju. Realizując projekt scenograficzny Anny Mioduszewskiej w Płockim amfiteatrze ekipa techniczna ARAMu we współpracy z ekipą od budowy dekoracji zainstalowała prawie 80m2 LedGrida w układzie 17 podwieszonych pasów o wysokości od 3 do 7m zapewniając tym samym kompletny back-drop sceniczny i szerokie pole manewru dla wizualizacji.

Kompleksowa usługa uwzględniała także zapewnienie 20m2 wysokiej jakości ekranu diodowego, który został podwieszony w centralnym punkcie sceny na wysokości 3m pełniąc rolę głównego telebimu scenicznego na wszystkich Galach finałowych.

Tradycyjnie, nie można pominąć osób które były zaangażowane w produkcję tej imprezy, czyli organizatora: Pawała Zeitza i Gerarda Parzutkę z ekipą, reżysera Szymona Łosiewicza, realizatora świtała Adasia Tyszkę, ekipy Leszka Malinkiewicza od budowy dekoru, całej ekipy Polsatu, POKiZU i wielu wielu innych osób, które przyczyniły się do produkcji 5 edycji tego „pięknego konkursu”.

W końcowym efekcie powstała wspaniała multimedialna scena i tylko uroda pięknych finalistek konkursu była w stanie odwrócić uwagę publiczności od podziwiania jej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu