Pomóż dziecku polubić szkołę – konkurs Okazje.info

Na stronach porównywarki cen Okazje.info ruszył właśnie konkurs Okazja by polubić szkołę. Co zrobić, by wygrać nagrody? Wystarczy podzielić się sprawdzonymi sposobami na zachęcenie dzieci do polubienia szkoły i nauki.

Zadaniem uczestników konkursu jest znalezienie na stronach porównywarki ukrytych haseł i podzielenie się swoimi pomysłami na to, jak przekonać dzieci do szkoły i nauki. Najlepsze propozycje zostaną wybrane na podstawie głosowania internautów. Nagrodami w konkursie są: nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne Epson oraz zestawy multimedialnych programów edukacyjnych.

– Wielu rodziców ma problem z zachęceniem dzieci do nauki czy wyborem odpowiednich pomocy edukacyjnych – mówi Milena Bakalarz, organizator konkursu. – Planując naszą akcję dążyliśmy do tego, by zapewnić użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także poruszyć ważne dla nich kwestie. Naszą społeczność budujemy wokół tematów, które inicjują sami internauci – dodaje.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: konkurs szkolny. Nadesłane propozycje można oglądać – także po zakończeniu konkursu – na stronie: http://www.okazje.info.pl/s/jak-zachecic-do-nauki/ Głosowanie trwa do 30 września.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu