Pierwszy salon Esotiq w Krakowie – w Galerii Solvay Park

W sobotę, 12 września, w Galerii Handlowej Solvay Park w Krakowie zostanie otwarty salon Esotiq. Pomimo, że sieć Esotiq działa od 2006 r. i liczy już niemal 100 sklepów, w Krakowie będzie to pierwszy salon tej marki.

1 Esotiq, Solvay ParkEsotiq oferuje modną i najwyższej jakości bieliznę damską, w dwóch liniach: Woman i Young. Marka Esotiq doskonale uzupełnia ofertę Galerii w kategorii bielizny. Na wielkie otwarcie salon przygotował 50 % rabat na wszystkie artykuły.

W Galerii Handlowej Solvay Park salon Esotiq będzie działał na powierzchni 51 m2 i jest kolejnym nowym sklepem po otwartych, pod koniec sierpnia, salonach Reserved i Re Kids.

GH Solvay Park – rodzinne centrum handlowe w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 105 jest wielopoziomowym obiektem handlowym o powierzchni GLA prawie 14.000 m2. Galeria jest świetnie zlokalizowana, zarówno dla klientów dojeżdżających samochodem, jak i komunikacją miejską. Przy centrum znajduje się przystanek tramwajowy, a w bezpośredniej bliskości pętla tramwajowa, dworzec PKS i przystanki autobusowe komunikacji miejskiej. Galeria Solvay to jednocześnie jedyny obiekt w południowej części Krakowa posiadający w swej ofercie delikatesy Bomi, a także jeden z dwóch w tym mieście sklepów Media Markt.

Za wynajem i zarządzanie budynkiem odpowiada firma DTZ.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu