Oszczędzanie z uczuciem i 200 000 zł do wygrania – nowa promocja lokat AIG Banku

Uczucia i pieniądze mogą iść ze sobą w parze. Będzie o tym przekonywał AIG Bank w promocji pod hasłem „Z miłości do oszczędności”. Wystarczy założyć lokatę, aby mieć szansę na wygranie 200 000 zł w organizowanym przez Bank konkursie.W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy w terminie trwania promocji zdecydują się założyć dowolną lokatę w AIG Banku.

Jeśli zdeponujemy środki na co najmniej 5 miesięcy, wypełnimy kupon konkursowy i dokończymy zdanie „Z miłości do oszczędności…”, mamy szansę wygrać nagrodę główną – 200 000 zł lub nagrodę dodatkową – jeden ze 100 złotych łańcuszek albo jedną ze 100 promocyjnych koszulek. Komisja Konkursowa nagrodzi autorów najciekawszych i najbardziej oryginalnych zdań.

Lokaty AIG Banku charakteryzuje wysokie oprocentowanie i brak zbędnych formalności oraz dodatkowych wymagań. Opłaca się inwestować długoterminowo: lokata roczna (Zysk+ i Direct+) oprocentowana jest na 7,5%2 przez pierwsze trzy miesiące, a lokata 9-miesięczna oprocentowana jest na 6,5% w skali roku.

Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie zmiloscidooszczednosci.pl, w oddziałach AIG Bank Polska Finanse dla Domu oraz pod numerem infolinii 0 801 601 801 lub (071) 358 21 60.

Konkurs rozpoczyna się 10 września i potrwa do 31 października.

O lokatach AIG Bank Polska SA:

Zysk+

To lokata o stałym oprocentowaniu, z minimalna wpłatą w wysokości 1000 zł. Maksymalny okres lokowania wynosi 36 miesięcy, a prolongata lokaty następuje automatycznie. Lokatę można założyć w jednym z ponad 240 oddziałów banku. Bank nie pobiera opłat za założenie, prowadzenie i obsługę rachunku lokaty.

Zysk+ Progresja

Lokata Zysk+ Progresja zakładana jest na rok, ale nawet jeśli zdecydujemy się wypłacić pieniądze przed upływem terminu zapadalności lokaty, otrzymamy naliczone wcześniej odsetki (za każdy pełen miesiąc trwania lokaty). Oprocentowanie Progresji wzrasta każdego miesiąca, osiągając w ostatnim miesiącu trwania lokaty aż 12%.

Lokatę można założyć dysponując wkładem już od 1000 zł, w jednym z ponad 240 oddziałów AIG Bank Polska Finanse dla Domu. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umowy. Bank nie pobiera opłat za założenie, prowadzenie i obsługę rachunku lokaty.

Direct+

To lokata o stałym oprocentowaniu, z minimalna wpłatą w wysokości 5000 zł. Minimalny okres lokowania wynosi 1, a maksymalny 36 miesięcy, prolongata lokaty następuje automatycznie. Lokatę można założyć za pośrednictwem infolinii lub w jednym z pięciu dedykowanych oddziałów banku. Bank nie pobiera opłat za założenie, prowadzenie i obsługę rachunku lokaty.

Direct+ Internet

To lokata o stałym oprocentowaniu, z minimalna wpłatą w wysokości 5000 zł. Minimalny okres lokowania wynosi 1, a maksymalny 36 miesięcy, prolongata lokaty następuje automatycznie. Lokatę można założyć za pośrednictwem strony internetowej, a jej oprocentowanie jest o 0,10% wyższe niż standardowej lokaty Direct+. Bank nie pobiera opłat za założenie, prowadzenie i obsługę rachunku lokaty.

Direct+ Ochrona

Lokata o stałym oprocentowaniu, z minimalna wpłatą w wysokości 10 000 zł. Wzbogacona jest o ubezpieczenie NNW (na okres trwania umowy lokaty). Minimalny okres lokowania wynosi 1 a maksymalny 36 miesięcy, a prolongata lokaty następuje automatycznie. Lokatę można założyć za pośrednictwem infolinii lub w jednym z pięciu dedykowanych oddziałów banku. Bank nie pobiera opłat za założenie, prowadzenie i obsługę rachunku lokaty.

Direct+ Premium

Jest to lokata rentierska. Okres lokowania wynosi od 1 roku do 10 lat. Zapewnia stały dochód z odsetek wypłacanych co 3, 6 lub 12 miesięcy, na wskazany przez klienta rachunek. Oprocentowanie jest stałe w okresach odsetkowych, oparte o WIBID. Minimalny wkład wynosi 20 000 zł, a obsługa klienta dokonywana jest za pośrednictwem centrum telefonicznego lub w wybranych oddziałach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu