Nowoczesne zarządzanie przestrzenią – zestaw MODULO

Wygląd biura ma kluczowe znaczenie dla wizerunku firmy. Utrzymany w modnej stylistyce zestaw MODULO FM Gawin pomoże urządzić kompleksowo przestrzeń biurową o eleganckim i wysmakowanym charakterze.

Biuro jest na co dzień miejscem pracy, dlatego warto tak zaplanować przestrzeń, aby zapanowała w niej harmonia porządku i dobrego stylu. Meble, elementy dekoracyjne oraz oświetlenie mają nie tylko znaczenie funkcjonalne – odzwierciedlają charakter firmy – panujący w niej ład i innowacyjność.

Zestaw MODULO, będący nową propozycją FM Gawin to propozycja dla wszystkich tych wizjonerów, którzy mają odwagę wprowadzać do swojego otoczenia zawodowego akcenty o prostej formie, lecz zdecydowanym wyglądzie.

Modelowanie przestrzeni

ModuloMODULO to zestaw mebli biurowych, składający się z 37 brył. Pośród nich znajdziemy różnego rodzaju i wysokości szafki stojące oraz biurka. Dzięki dużej ilości elementów system wprowadzi nutkę dobrego stylu zarówno do małego, jak i dużego pomieszczenia biurowego, stając się przy tym centralnym elementem aranżacji przestrzeni. W zależności od potrzeb i zastosowania możemy wybrać szafki z witrynami, w których znajdzie się sporo miejsca na firmowe nagrody, szafki z pojemnymi szufladami lub głębokimi półkami, na których umieścimy urządzenia biurowe. Poręczne, stylizowane uchwyty zapewnią wygodę użytkowania, natomiast wysokie nóżki ułatwiają utrzymanie podłóg w czystości. Zestaw MODULO można dostosować do indywidualnych potrzeb, gwarantując przy tym, że w biurze zapanuje wzorowy porządek.

Błysk ekstrawagancji

Nowy zestaw modułowy FM Gawin MODULO to prostota kształtów, opakowanych w wyraziste, modne dekory. Propozycja ta pozbawi przestrzeń biurową nijakości i formalizmu, wprowadzając w zamian kreatywność oraz dobry smak. Meble systemowe dostępne są w dwóch, gustownych kolorach: zebra wood oraz heban. Fronty o wysokim połysku nadają meblom wyrazu ekskluzywności i subtelnej ekstrawagancji. Lśniące stopki oraz uchwyty zostały wykonane z wytrzymałego, chromowanego tworzywa sztucznego. Okucia o wysokim połysku to dodatkowy akcent zdobniczy, którego obecność z pewnością zauważą miłośnicy profesjonalizmu w każdym szczególe.

Orientacyjna cena zestawu prezentowanego na zdjęciu: 3980 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu