Przejdź do treści

Nowa strona agencji Grow Integrated

Agencja doradztwa strategicznego Grow Integrated uruchomiła swoją nową stronę internetową. Odświeżeniu uległ layout, treść a także logo. Projekt opracowało i zrealizowało Studio Punktum.

Podczas pracy nad stroną wyszliśmy poza schemat tradycyjnych stron konkurencji, inspirując się przykładami największych mediów informacyjnych na świecie. Zrezygnowaliśmy z wodotrysków, postawiliśmy na przejrzystość, użyteczność i czytelność. Dlatego strona ma format „gazetowy”, gdzie czarno na białym widać, czym agencja się zajmuje, jakie ma mocne strony i co realizuje w danej chwili – mówi Robert Przepiórka, właściciel Studio Punktum.

1 Grow Integrated, Jarosław Waśkiewicz, Robert Przepiórka, Studio Punktum

Grow Integrated za cel stawia sobie edukowanie rynku i klientów oraz zaangażowanie w rozwój marketingu i Public Relations w Polsce. W najbliższych dniach, we współpracy z mediami branżowymi ruszają takie projekty agencji jak „Grow Your Brand” czy badania „Kondycji Public Relations”. Dlatego właśnie taki format strony www.growintegrated.pl jest najwłaściwszy dla zaspokojenia potrzeb klientów zainteresowanych współpracą z agencją – uzasadnia Jarosław Waśkiewicz, dyrektor zarządzający Grow Integrated.

Grow Integrated to profesjonalne wsparcie dla marki i produktów w obszarze komunikacji marketingowej oraz Public Relations. Działania te traktowane są jako element szerszej strategii marketingowej i biznesowej. Dlatego Grow Integrated jest strategicznym partnerem swoich Klientów, wspierając ich w osiąganiu krótko- i długoterminowych celów.

www.growintegrated.pl