Przejdź do treści

Jeden click do interaktywnego programu TV

Chcesz szybko sprawdzić aktualny program telewizyjny? A może otrzymać powiadomienie na e-mail o zbliżającej się emisji ulubionego serialu? Nowy serwis TIWI.pl otwiera przed Tobą nieznane dotąd możliwości.W odróżnieniu od innych portali z programem telewizyjnym TIWI.pl, jako jedyny, posiada pełną ramówkę wszystkich stacji, widocznych od razu na pierwszej stronie. Dzięki temu można szybko sprawdzić, co jest aktualnie emitowane w telewizji bez czasochłonnego przechodzenia przez kilka podstron – mówi Rafał Zalewski, twórca serwisu.

W tym celu można również skorzystać z praktycznej zakładki „Teraz w TIWI”.

Aby maksymalnie uprościć nawigację na stronie oraz skrócić czas wyszukiwania ulubionych programów,

TIWI.pl posiada dwa użyteczne rozwiązania:

  • wygodne menu dolne z alfabetycznie posortowaną listą wszystkich stacji,
  • zaawansowaną wyszukiwarkę, znajdującą pożądany program już po wpisaniu kilku pierwszych liter.

Twoje osobiste TIWI.pl

Osobom ceniącym oryginalność lub wygodę TIWI.pl umożliwia stworzenie własnej wersji serwisu. Zalogowani użytkownicy sami decydują, które stacje i w jakiej kolejności mają być wyświetlane. Mogą także dodawać wybrane programy do listy ulubionych, widocznych w zakładce „Twoje ulubione”. W tym celu należy zaznaczyć gwiazdkę znajdującą się obok wytypowanego filmu czy serialu lub skorzystać z filmiku instruktażowego.

Aby nie przeoczyć ulubionego programu, zalogowani użytkownicy mają możliwość ustawienia wygodnego, darmowego przypominania na e-mail o zbliżającej się emisji.

Oceniaj i oglądaj

Mocną stroną TIWI.pl jest skrócony opis programu, dostępny po najechaniu kursorem myszki na jego tytuł. Osoby mające mimo to trudność z podjęciem decyzji, co obejrzeć dziś wieczorem, mogą skorzystać z ocen i komentarzy innych użytkowników. Programy z najwyższą notą znajdują się także w zakładce „Najwyżej oceniane”.

Nie tylko dla maniaków TV

Podążając za szybko rosnącymi wymaganiami współczesnych internautów, serwis TIWI.pl posiada także wersję na iPhona. Dzięki temu można wygodnie śledzić aktualny program telewizyjny z dowolnego miejsca i o dowolnej porze – dodaje Rafał Zalewski.