Przejdź do treści

Gliwicki oddział Gold Finance już otwarty

Pierwszy w Gliwicach oddział Gold Finance został właśnie otwarty. W placówce przy ul. Krupniczej 10 wszystkie osoby zainteresowane bezpłatną poradą finansową uzyskają profesjonalną pomoc doradców Gold Finance.

1 Gold FinanceW nowo otwartej placówce mieszkańcy Gliwic będą mogli skorzystać z całej palety usług oferowanych przez Gold Finance. Kredyty hipoteczne i konsolidacyjne, ubezpieczenia na życie oraz plany emerytalne z oferty najbardziej cenionych instytucji finansowych to tylko niektóre produkty finansowe z dostępnych w nowym oddziale Gold Finance. Indywidualne podejście do każdego klienta i wysoką jakość świadczonych porad finansowych gwarantuje wieloletnia tradycja indywidualnego doradztwa finansowego Gold Finance.

Gliwice to 24 miasto, do którego Gold Finance dotarło ze swoimi usługami doradztwa finansowego. Prężny rozwój sieci placówek świadczy o dobrej kondycji firmy i dużym zainteresowaniu usługami Gold Finance. W niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie kolejnych oddziałów.

Ogromna różnorodność ofert dostępnych na rynku i lęk przed wyborem niewłaściwego produktu sprawiają, że coraz częściej sięgamy po poradę osób, które posiadają specjalistyczną wiedzę i dobrze orientują się w rynku. To rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi finansowe przekłada się na wzrost zainteresowania placówkami doradztwa finansowego Gold Finance. Naszym celem jest dotarcie z oddziałami do jak największej liczby polskich miast – mówi Łukasz Błażejewski, Prezes Gold Finance.

Doradcy Gold Finance czekają na mieszkańców Gliwic w oddziale przy ul. Krupniczej 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 19 i w sobotę w godzinach 10 – 14. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, doradcy chętnie spotkają się również w domu klienta, biurze lub dowolnie wskazanym miejscu. Szczegółowe informacje można uzyskać w nowo otwartym oddziale.