Przejdź do treści

„Komputer Roku 2010” już w sprzedaży w Vobis

W sieci salonów Vobis dostępny jest w sprzedaży Komputer Roku 2010 z najnowszym procesorem Intel® Core i5 (TM). Cały zestaw wyposażony jest w bezpłatną aktualizację do Windows 7 oraz zestaw atrakcyjnych gier komputerowych.Premiera nowego, czterordzeniowego procesora Intel i5 miała miejsce 8 września. To supernowoczesny i bardzo wydajny procesor, który został stworzony na bazie mikroarchitektury Nehalem. Vobis oferuje dwa zestawy komputerowe z tym procesorem, skonfigurowane według zróżnicowanych potrzeb swoich klientów. Do każdego z nich kupujący dostanie kupon umożliwiający darmową aktualizację systemu do Windows 7.

Zestaw z procesorem i5 oferowany w Vobis to Komputer VOBIS DIGITAL MHP i5 750 XPOWER GT kartą graficzną GeForce GT250 1GB oraz dyskiem o pojemności 750 GB. Taka konfiguracja pozwala na maksymalne wykorzystanie komputera do najnowszych i wymagających gier czy oglądania filmów w jakości High Definition. W zestawie z komputerem znajduje się duży monitor Philips o przekątnej ekranu 22 cale, oraz komplet 10 klasycznych gier komputerowych.

Drugi komputer, VOBIS DIGITAL VP i5 F1, to wydajna maszyna dla wytrawnych użytkowników. Oprócz procesora i5, posiada 4GB szybkiej pamięci operacyjnej RAM w nowym standardzie DDR3, 1 TB przestrzeni dyskowej. Doskonałą wydajność w grach zapewni karta graficzna ATI Radeon HD 4870 z pamięcią graficzną 1GB.

Komputery dostępne są w salonach Vobis w następujących cenach: Komputer VOBIS DIGITAL MHP i5 750 XPOWER GT: 3199zł, VOBIS DIGITAL VP i5 F1: 3999zł.