Router WNR2000 – potwierdzona jakość i ekologia

Rynek urządzeń sieciowych w kraju rozwija się błyskawicznie. Szeroki asortyment produktów sprawia, iż przy wyborze konkretnego sprzętu powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale również na dodatkowe cechy, świadczące o jego wysokiej klasie. wnr2000_black_leftDo takich urządzeń z pewnością zalicza się router WNR2000 – posiadający certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość produktu oraz zgodność z normami ekologicznymi.

Routery, przełączniki czy banki danych coraz częściej traktowane są jako elementy wyposażenia nie tylko firm, ale również gospodarstw domowych. Rosnąca liczba produktów sieciowych dostępnych na rynku, a także coraz większa wiedza Klientów na ich temat, wymusza wśród producentów tych urządzeń konieczność spełniania coraz to nowych wymogów – nie tylko w aspekcie technologicznym. Solidne wykonanie, elegancja, zgodność ze standardami energetycznymi czy ekologicznymi to cechy, na które coraz częściej zwraca się uwagę. Odpowiedzią na te oczekiwania jest router WNR2000 firmy NETGEAR.

Co ważne, Router WNR2000 spełnia wymagania Quality of Service (QoS), dzięki czemu użytkownik ma gwarancję doskonałej przepustowości, maksymalnego dostępu do zasobów i unikania przeciążeń. Router pozwala również zaoszczędzić energię potrzebną na jego zasilanie – posiada nowy, energooszczędny zasilacz. Urządzenie posiada również certyfikat Energy Star, co powoduje, iż jest przyjazny środowisku naturalnemu. Jego obsługa, z zasady bardzo prosta i intuicyjna, nie sprawi żadnego problemu polskim użytkownikom – posiada interfejs graficzny w języku polskim. Cała technologia zamknięta jest w eleganckiej, smukłej czarnej obudowie, która doskonale komponuje się z elementami zielonymi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu