Rodzina na Swoim – nowa inwestycja Wawel Service

6 września Prezes Wawel Service, Bartłomiej Rzepa, symbolicznym wkopaniem łopaty rozpoczął budowę kolejnej inwestycji w Krakowie. Będzie to nowoczesny budynek wielorodzinny na osiedlu Kurdwanów.

Kompleks mieszkaniowy Halszki 28 stanie u zbiegu ulic Halszki i Wysłouchów. Pod względem komunikacji jest to jedna z ciekawszych lokalizacji w Krakowie. Znakomity dojazd samochodem zarówno od strony Centrum, Starego Podgórza, jak i Borku Fałęckiego, Wieliczki, Bieżanowa czy Swoszowic uzupełniają liczne linie autobusowe i tramwajowe kursujące w tamtych rejonach. Dodatkowo w najbliższym czasie Kurdwanów zostanie połączony z centrum miasta pierwszą linią szybkiego tramwaju, co w znaczący sposób przyspieszy czas dojazdu.

W swojej najnowszej inwestycji firma proponuje klientom komfortowe i starannie zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanej liczbie pomieszczeń, od jedno do czteropokojowych, zajmujących od 29 do 86 metrów kwadratowych. Budynek przyjmie kształt litery „U” z amfiteatralną ekspozycją w kierunku południowym.

Inwestycja ta powstała z myślą o ludziach poszukujących mieszkań dostępnych w programie Rodzina na Swoim. Wiemy, że zakup własnej nieruchomości to często najważniejsza inwestycja finansowa w życiu, dlatego chcieliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się lokale z dopłatą rządową – mówi Bartłomiej Rzepa.

Pięciokondygnacyjny budynek zostanie wyposażony w parking podziemny, miejsca garażowe oraz miejsca postojowe na zewnątrz. Na parterze przewidziano przestrzeń dla trzech lokali usługowych. Halszki 28 jest szóstą inwestycją tego dewelopera na krakowskim Kurdwanowie.

Program Rodzina na Swoim to rządowa inicjatywa, w ramach której można otrzymać wsparcie ze strony Skarbu Państwa w postaci dopłaty do odsetek kredytu zaciąganego na zakup mieszkania lub domu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu