Novem odświeża wizerunek w Internecie

Pod adresem www.novem.pl jest dostępna nowa wersja strony Novem – jednego z głównych graczy na rynku reklamy internetowej rozliczanej w modelu „płacę za efekt”. Witryna podkreśla kompleksowość oferty Novem w obszarze marketingu afiliacyjnego, jednocześnie edukując, czym jest afiliacja i jak stworzyć efektywny program partnerski.

Novem – swój wizerunek kompleksowego dostawcy usług w obszarze reklamy internetowej rozliczanej za efekt – komunikuje przy pomocy estetycznej szaty graficznej oraz rozbudowanych treści informacyjnych. Są one poukładane na witrynie w przejrzysty i przyjazny dla użytkownika sposób, a ich adresatem są: reklamodawcy oraz wydawcy stron internetowych. Pierwszej z tych grup Novem stara się przede wszystkim przekazać, że o sukcesie każdego programu afiliacyjnego decydują trzy, ściśle ze sobą połączone elementy. Są nimi: kreacja, technologia i strategiczne podejście do reklamy w Internecie.

„Kreacja reklamowa i optymalna strona docelowa (tzw. landing page), która skłania do akcji, są niezbędnymi elementami sukcesu każdej kampanii rozliczanej za efekt. Konieczne jest także profesjonalne oprogramowanie trackingowe, które pozwala na bieżąco monitorować, analizować i w razie potrzeby modyfikować prowadzony program. Reklamodawcy powinni również mieć wypracowaną strategię swoich działań afiliacyjnych w Internecie, które długofalowo łączyłyby w sobie cele reklamowe i sprzedażowe. Na naszej nowej stronie poświęcamy sporo miejsca dokładnej analizie każdego z tych elementów, tak aby ułatwić marketerom zrozumienie specyfiki marketingu afiliacyjnego i pokazać, jakiego standardu usług powinni oczekiwać” – tłumaczy Jacek Pasławski, Prezes Zarządu Novem Sp. z o.o.

Z kolei do wydawców, Novem kieruje wyczerpujące informacje na temat korzyści z przystąpienia do swojej sieci afiliacyjnej. Na stronie firmy można także znaleźć dokładny opis aktualnie prowadzonych programów afiliacyjnych. Wydawcy współpracujący z Novem mogą również zalogować się do systemu partnerskiego. W odświeżonym serwisie firmy został też rozbudowany dział „Baza wiedzy”. Zawiera on artykuły eksperckie, które dotyczą różnych aspektów związanych z reklamą rozliczaną za efekt. Ich uzupełnieniem jest encyklopedia afiliacji – Efektywnie.com – w której można znaleźć usystematyzowane informacje na temat marketingu afiliacyjnego. Encyklopedię współtworzą ludzie związani z branżą. Novem na swojej stronie zachęca do odwiedzania Efektywnie.com, a także do uzupełniania serwisu o nowe wpisy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu