Konkurs na współprowadzącego World Cyber Games

Tegoroczny Finał Polski poprowadzą dwie osoby: znany wszystkim w środowisku graczy Michał ‘Krooger’ Cichy, oraz fan, gracz i amator sportów elektronicznych, wyłoniony w pierwszym konkursie na prowadzącego World Cyber Games Polska.

Finał Polski World Cyber Games 2009 odbędzie się w warszawskim Centrum Handlowym Blue City w dniach 19 i 20 września. Imprezę prowadzić będzie Michał ‘Krooger’ Cichy, znany z poprzednich edycji WCG. W tym roku, po raz pierwszy głównemu prowadzącemu towarzyszyć będzie osoba, która zostanie wyłoniona w otwartym konkursie.

„Dostrzegliśmy, że w środowisku graczy i dziennikarzy gamingowych jest wiele utalentowanych osób, które mają doświadczenie związane z grami i chcemy im umożliwić pierwsze profesjonalne wystąpienie przed publicznością” – wyjaśnia Michał ‘Krooger’ Cichy.

Jakie są nasze wymagania? Kandydat zainteresowany współprowadzeniem Finału Polski World Cyber Games 2009 powinien:

  • Przesłać nam na adres konkurs@wcg.com.pl:
  • Swoje krótkie CV,
  • Prezentację wideo (1-2 min, limit 20 MB), która przekona organizatora WCG, że jest się najlepszym kandydatem.
  • Być gotów poświęcić 3 dni (18, 19 i 20 września) na obecność na Finale Polski WCG 2009.

Organizator zapewnia osobie wyłonionej w konkursie zakwaterowanie w Warszawie na czas trwania Finału Polski, wynagrodzenie w wysokości 1000 PLN brutto oraz możliwość współtworzenia największego w Polsce wydarzenia sportów elektronicznych. Termin nadsyłania zgłoszeń do 15 września. Decyzja o wyborze konkretnej osoby zostanie ogłoszona 17 września.

W ramach tegorocznej edycji WCG, jak co roku, w dniach 14 – 18 września odbędzie się Tydzień Technologii. W Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, swoją ofertę najnowszych produktów technologicznych zaprezentują tegoroczni partnerzy World Cyber Games.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu