Eskadra Events na czas z nowym zegarkiem Kubicy

1 września 2009 r. Eskadra Events zorganizowała na terenie lotniska Bemowo w Warszawie spotkanie promujące nowy zegarek Certina DS Action Limited Edition Robert Kubica. W spotkaniu wzięli udział sprzedawcy Certiny oraz dziennikarze. Gwiazdą spotkania był ambasador marki Certina, czyli sam Robert Kubica.

Impreza przygotowana przez Eskadrę Events składała się z dwóch części: konferencji prasowej oraz spotkania ze sprzedawcami Certiny. Podczas obu z nich zaprezentowany został nowy, limitowany zegarek Certiny sygnowany nazwiskiem Roberta Kubicy – Certina DS Action Limited Edition Robert Kubica. Po zakończeniu prezentacji prezes Certiny Adrian Bosshard wręczył kierowcy zegarek z numerem 1 z limitowanej serii 4000 sztuk.

Po oficjalnej części, wszyscy zaproszeni mogli zadawać pytania najsłynniejszemu polskiemu kierowcy wyścigowemu. Zarówno dziennikarze jak i sprzedawcy Certiny nie szczędzili Kubicy pytań o jego przyszłość w drużynie BMW Sauber. Kubica chętnie udzielał odpowiedzi.

Zaproszeni goście mieli możliwość wzięcia udziału w wyścigach na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Kierowcy o najlepszych czasach byli nagradzani zegarkami Certina. Na torze kilka okrążeń pokonał również Robert Kubica, za każdym razem ustanawiając znakomite czasy przejazdu.

„Kolejne organizowane przez nas spotkanie z Robertem Kubicą wymagało wyjątkowej oprawy – oprócz zaplecza cateringowego, konferencyjnego i pit-stopu dla gokartów, przygotowaliśmy specjalny program multimedialny, prezentowany na 65-calowych ekranach plazmowych, dokonywaliśmy profesjonalnego pomiaru czasu podczas zawodów gokartów itp. Udało nam się zorganizować imprezę z jeszcze większym rozmachem niż w ubiegłym roku i wierzymy, że to nie koniec naszej przygody z marką Certina i wyścigowymi emocjami” – powiedział Wojciech Cłapiński, dyrektor Eskadry Events.

Eskadra Events była także odpowiedzialna za przygotowanie zaplecza cateringowego i konferencyjnego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu