Przejdź do treści

„Domokreacje” to produkcja Domo poświecona metamorfozie wnętrz

„Do redakcji Domo zgłaszają się zarówno architekci, którzy chcą z nami współpracować, jak i osoby, które szukają pomocy przy wykańczaniu lub remoncie mieszkania. Odpowiadając na takie zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się wyprodukować program, który pozwoli spotkać się obydwu stronom” – mówi Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca Domo.

Producenci zapraszają do programu właścicieli mieszkań i domów, którzy dysponując określonym budżetem na remont kuchni, łazienki, sypialni czy salonu nie mają pomysłu, jak to wnętrze zmienić, a chcą nadać mu indywidualny charakter i poczuć się w nim dobrze. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogą im architekci, których Domo również zaprasza do udziału w projekcie.

Profesjonaliści przygotują projekty wnętrz po uprzedniej konsultacji z inwestorem, dobiorą materiały i będą nadzorować remont. Program pokaże kolejne etapy prac, ukazując specyfikę zawodu architekta wnętrz. Widzowie znajdą też praktyczne rady i wskazówki dotyczące projektowania, remontowania i dekorowania, które z łatwością będą mogli zastosować w swoich domach, dodatkowo dowiedzą się, czy zaangażowanie architekta zmieści się w przeciętnym budżecie remontowym.