Venti dla KUKE SA

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych SA, we współpracy z agencją interaktywną Venti, uruchomiła nowy serwis internetowy pod adresem kuke.com.pl.

Zaprojektowana i wykonana przez Venti, nowa wersja serwisu korporacyjnego KUKE SA, dostępna jest pod adresem www.kuke.com.pl od sierpnia br.

Dla wzmocnienia i odświeżenia wizerunku firmy, zastosowano nowy projekt graficzny, zmodyfikowano architekturę informacji, a także ulepszono serwis od strony programistycznej, wdrażając między innymi wygodny system zarządzania treścią. Witryna została również zoptymalizowana pod kątem wymagań wyszukiwarek internetowych i przez najbliższy rok będzie pozycjonowana przez Venti.

Ze względu na obecną sytuację na rynkach finansowych, kładziemy duży nacisk na naszą obecność w mediach, w tym także w Internecie, oraz na rzetelne informowanie przedsiębiorców o możliwościach ubezpieczania realizowanych przez nich transakcji – mówi Dominik Więcław z KUKE SA. Dlatego, po analizie ofert zwróciliśmy się do Venti i rozpoczęliśmy prace nad serwisem WWW.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu