Udany debiut Mobilnej Platformy Informacyjnej coigdzie.pl

Ruszyła nowa mobilna platforma informacyjna coigdzie.pl przeznaczona dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas. Jako pierwszy i jedyny serwis w Polsce, coigdzie.pl dostarcza informacje o imprezach i wydarzeniach zamieszczone na interaktywnej mapie oraz dostępne w telefonach komórkowych czy nawigacji samochodowej.

„Coigdzie.pl ” udostępnia informacje o najróżniejszych imprezach odbywających się w wybranym przez nas miejscu i czasie poprzez urządzenia mobilne, laptopy czy już wkrótce telefony komórkowe i samochodowe systemy nawigacyjne. Dzięki „coigdzie.pl” użytkownicy otrzymują natychmiastowe i pełne informacje o wszystkich imprezach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, rodzinnych czy nawet ludowych lub ekstremalnych, które odbywają lub odbywać się będą w pobliżu ich miejsca przebywania tj. zamieszkania, wyjazdu służbowego czy wypoczynku.

Siłą coigdzie.pl jest wysoka jakość oraz geokodowanie danych o imprezach i wydarzeniach. Każda informacja jest weryfikowana i sprawdzana przez zespół redakcyjny, a następnie umieszczana w przestrzeni mapowej na www.coigdzie.pl. W odróżnieniu od pozostałych portali pozyskujących dane na zasadzie Web 2.0, czyli bezpośrednio od użytkownika bez ich jakiejkolwiek weryfikacji, na coigdzie.pl nie ma nieprzydatnych informacji powodujących zaśmiecanie serwisu i w konsekwencji dezinformację użytkowników. Geokodowanie danych umożliwia precyzyjne odnalezienie wydarzenia na mapie Polski. Dzięki temu unikalną funkcjonalnością jest wyszukiwanie imprez w okolicy. Po wybraniu pożądanego promienia wyszukiwania, otrzymujemy listę wydarzeń mających miejsce także wokół wyznaczonej przez nas miejscowości a nie tylko w wybranej lokalizacji, jak to ma miejsce w pozostałych serwisach nieopartych o technologie mapową. Innymi słowy coigdzie.pl wie, że obok Warszawy są Marki, Magdalenka czy Piastów.

Coigdzie.pl będzie pierwszym i jedynym serwisem w Polsce wyposażonym w wersję mobilną, która jest krokiem milowym w kierunku wyszukiwania informacji o imprezach za pomocą wszelkich urządzeń mobilnych i nawigacyjnych. Premiera wersji mobilnej jeszcze we wrześniu!

Dostawcą technologii dla coigdzie.pl jest firma Business Management Software Sp. z o.o. specjalizująca się w wytwarzaniu rozwiązań mapowych oraz systemów informatycznych dla sektora finansowego.

Więcej informacji: www.coigdzie.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu