Samindruk, Kopalnia Ogorzelec i Spomasz Krasnystaw – kolejne firmy korzystają z Microsoft Dynamics NAV

Kolejne trzy firmy podpisały z Solemis Group umowy na migrację z używanego dotychczas systemu ERP Dynamics GP na system Dynamics NAV. Migracja systemu dokonana zostanie w ramach programu Microsoft Dynamics MOVE, co gwarantuje użytkownikom 100% oszczędności kosztów licencji nowego systemu i specjalne ceny usług wdrożeniowych.

Firmami, które zdecydowały się na zmianę systemu ERP są: Samindruk (www.samindruk.pl), producent papieru i formularzy do drukarek oraz wszelkiego rodzaju druków, Dolnośląska Kopalnia Kamienia Ogorzelec (www.kopalniaogorzelec.pl) i Spomasz Krasnystaw (www.spomasz.com.pl), specjalizujący się w wyrobach i obróbce stali kwasoodpornej m.in. dla przemysłu spożywczego.

Migracji systemów dokonają specjaliści z Solemis Group SA, lidera programu Microsoft Dynamics MOVE i wieloletniego partner Microsoft i eksperta w dziedzinie zarządzania procesami i efektywnością przedsiębiorstw.

Wszystkie trzy firmy z powodzeniem wykorzystywały system klasy ERP – Microsoft Dynamics GP. Impulsem do podjęcia decyzji o migracji – na nowoczesny i łatwiejszy do dostosowania do rosnących potrzeb, system Microsoft Dynamics NAV – było ogłoszenie warunków programu Microsoft Dynamics MOVE.

Wszystkie firmy korzystać będą po migracji z tej samej wersji systemu – Microsoft Dynamics NAV. Wykorzystywane będą moduły: finanse i księgowość, środki trwałe, sprzedaż i logistyka, zakupy i magazyn oczywiście z możliwością późniejszej implementacji wszystkich pozostałych modułów dostępnych w systemie. Samindruk ma licencje dla 27 jednoczesnych użytkowników, Spomasz dla 7, a Kopalnia Ogorzelec dla 6.

Firma Solemis dysponuje zestawem narzędzi i środków przygotowanych specjalnie na potrzeby Projektu Move, co daje wymierne korzyści Klientom i pozawala skrócić proces migracji.

Ważnym benfitem jest migracja otwartych transakcji, co oznacza, że firmy decydujące się na udział w projekcie, mogą wymienić system w dowolnym momencie, nie czekając na koniec roku finansowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu