Rogaliki 7Days dla krwiodawców

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku we współpracy z Policją i Strażą Pożarną zapraszają do uczestnictwa w akcji oddawania krwi, która zostanie przeprowadzona 10 września na terenie parkingu Restauracji Gospoda Gdańska w godzinach 9.00 – 15.00, przy ul. Rajskiej 6 w Gdańsku. Na ofiarodawców będzie czekać nowoczesny ambulans do pobierania krwi oraz chwila przyjemności – energetyczne rogaliki 7Days.

W akcji udział wezmą :

  • Krewniacy Klub Trójmiasto
  • Policyjny Klub Honorowych Dawców Krwi Gdynia
  • Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Gdynia

Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne, na wszystkich etapach używa się wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku. Dawca krwi otrzymuje słodycze dla uzupełnienia energii. W Gdańsku słodkości zapewni Chipita Poland, producent rogalików 7Days.

Krew jest niezbędna w wielu sytuacjach np.: dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, przy wielu operacjach, przy przeszczepach narządów. Jedynym źródłem krwi są zdrowi ludzie, którzy rozumieją, że oddanie krwi to rodzaj posłannictwa.

Oddanie krwi ratuje komuś życie, pozwala świętować kolejne urodziny, rocznicę, przeżyć kolejne wakacje, spacer na plaży, noc pod gwiazdami czy po prostu cieszyć się życiem.

7Days – pyszny rogal z nadzieniem, a jednocześnie duża dawka energii i ogromna porcja przyjemności na każdą okazję. Dostępny jest zarówno w różnych wariantach smakowych nadzienia – kakaowym, waniliowym, miodowym, karmelowym, spumante oraz truskawkowym – jak i wielkościowych – 7Days MAX, 7Days Croissant oraz 7Days Mini Croissant.

http://www.krew.gda.pl

http://www.chipita.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu