Pierwsza w Polsce „Mieszkaniowa jazda próbna”

Angel City jako pierwszy developer w Polsce oferuje swoim klientom możliwość przetestowania mieszkania przed zakupem. Decyzja dotycząca zakupu mieszkania jest dla większości klientów „życiowym krokiem”. Już teraz zwrot „nie kupuj kota w worku” nabiera nowego znaczenia i jakości. Skoro kupując buty, lub nawet samochód, mamy szanse przekonać się czy będziemy z towaru zadowoleni, Angel City podjęło decyzje o ogłoszeniu niezwykłego losowania. Już podczas najbliższych Krakowskich Targów Nieruchomości, 19 września 2009 roku (sobota), każda osoba odwiedzająca stoisko i ekspozycję Angel City będzie mogła wygrać „MIESZKANIOWĄ JAZDĘ PRÓBNĄ” w apartamencie w centrum Krakowa.

„JAZDA PRÓBNA” potrwa cały weekend – zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą (lub najbliższą rodziną) spędzi trzy dni w luksusowym apartamencie. W ten sposób bez deklaracji zakupu, będzie można przekonać się o wszystkich zaletach doskonałej inwestycji mieszkaniowej.

Małgorzata Nowosielska z Angel City przekonuje, że nie ma lepszego rozwiązania, przed zakupem mieszkania, niż przekonania się na własnej skórze co tak naprawdę kupujemy. „Opinie sąsiadów, czy publikacje na forach internetowych to jedno, a spędzenie trzech dni w naszym apartamencie to dopiero prawdziwa szansa na podjecie słusznej decyzji” – podkreśla Nowosielska.

Świetna lokalizacja apartamentu zapewni spędzenie wyjątkowo aktywnych trzech dni w Krakowie. Bliskość teatrów, kin czy galerii handlowych nie pozwoli na nudę. Do dyspozycji klienta testującego apartament, Angel City oddaje miejsce parkingowe dla samochodu.

Angel City zorganizuje także na wyjątkową kolację powitalną pierwszego dnia „MIESZKANIOWEJ JAZDY PRÓBNEJ”. Natomiast specjalne zaproszenie na wydarzenia kulturalne podczas Anielskiego Weekendu w apartamencie ANGEL CITY, pozwolą na spokojne przemyślenie decyzji dotyczącej zakupu mieszkania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu