Interaktywna inicjatywa Interwrite i BenQ dla szkół i przedszkoli

Co najmniej na pochwałę, jeśli nie na szkolną „szóstkę” zasługuje najnowsza wspólna inicjatywa firmy BenQ (www.BenQ.pl) i łódzkiej firmy Agraf (www.agraf.com.pl) – wyłącznego dystrybutora Interwrite na terenie Polski. Obie firmy wykazały się bowiem kreatywnością i wolą współpracy przygotowując specjalną ofertę interaktywnego wyposażenia klas dla szkół i przedszkoli.

Powstało 5 promocyjnych zestawów, w każdym obok interaktywnej tablicy o przekątnej 77,5” – Interwrite DualBoard 1277 znalazł się jeden z dwóch projektorów XGA: BenQ MP772ST lub BenQ MP626 oraz mocowanie – specjalny uchwyt do projektora albo wybrana podstawa jezdna tablicy z wysięgnikiem dla projektora lub bez. Ceny detaliczne zestawów zaczynają się od 9.490 zł a kończą na 13.990 zł z VAT. Szczegóły oferty www.agraf.com.pl/ftp/BenQ_Agraf.pdf

Oprócz tego, że zestawy funkcjonalne skompletowane zostały w optymalny sposób dla wygody i bezpieczeństwa użytkowników, to organizatorzy dowiedli znajomości kreatywnej matematyki. Ceny poszczególnych zestawów są bowiem niższe niż sumą cen elementów składowych! W szkole w takiej sytuacji wypada powiedzieć – „zdolny ale leń”, w przypadku tej oferty – należy liczyć, że przyczyni się ona do unowocześnienia wielu klas szkolnych i przedszkolnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu