Wysokoprocentowy weekend dla Twoich oszczędności

mBank oferuje Klientom promocyjną trzymiesięczną lokatę z oprocentowaniem 6,05%, którą można otworzyć w najbliższy weekend.Najnowsza propozycja mBanku skierowana jest do Klientów, którzy poszukują atrakcyjnego oprocentowania na tradycyjnych lokatach. „Weekendowa mLOKATA” to trzymiesieczna lokata ze stałym oprocentowaniem w wysokości 6,05% w skali roku.

Po pozytywnych doświadczeniach z happy hours w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBank postanowił zaproponować taką gorącą ofertę w obszarze depozytów – mówi Katarzyna Przybyś, z Zespołu Produktów Inwestycyjnych i Oszczędnościowych – Nasza propozycja skierowana jest do Klientów, którzy są użytkownikami bankowości elektronicznej. Klienci internetowi bardzo lubią korzystać z okazji – happy hours dają im taką szansę.

Weekendowa mLOKATA będzie dostępna od 4 września br., od godziny 18, do 7 września br., do godziny 8. Minimalna inwestycja to 1000 zł. Jeden Klient będzie mógł umieścić na lokatach promocyjnych do 50 000 zł. Otwarcie lokaty jest możliwe tylko przez system transakcyjny mBanku. Regulamin oraz szczegółowe informacje o promocji są dostępne w serwisie mBanku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu