Plus – promocja doładowań i ich dostepność

W związku z wynegocjowaniem przez Polkomtel S.A. nowych warunków współpracy z częścią dystrybutorów doładowań elektronicznych, operator sieci Plus może zaoferować swoim klientom nową, atrakcyjną promocję doładowań. Każdy użytkownik MixPlusa, Simplusa, 36.6 i Sami Swoi, który od dzisiaj zasili swoje konto przez strony internetowe Polkomtela, otrzyma bonus w wysokości 15% wartości doładowania.

Promocją objęte są doładowania z zakresu:

  • od 30 zł do 99 zł dla Simplusa, 36,6 oraz MixPlusa,
  • od 20 zł do 99 zł dla Samych Swoich.

Zasileń można dokonać na stronach internetowych:

http://www.plus.pl

https://zasilenia.simplus.pl/

https://www.zasilenia.36i6.pl/

https://zasilenia.samiswoi.pl/

http://www.zasileniamix.plus.pl/

Informacje o promocji znajdują się na stronach internetowych operatora, użytkownicy zostaną poinformowani o niej również za pomocą SMS-ów.

Polkomtel S.A., operator sieci Plus, jest w trakcie negocjacji i ustalania z dystrybutorami doładowań pre-paid ostatecznych warunków wzajemnej współpracy. Z częścią dystrybutorów nastąpiło już porozumienie w sprawie zmian w systemie prowizyjnym. Doładowania usług pre-paid operatora sieci Plus są dostępne w zdecydowanej większości dotychczasowych punktów sprzedaży doładowań, ewentualne problemy występują jedynie w części kilku sieci handlowych.

Obowiązujące obecnie w Polsce marże dystrybutorów doładowań usług pre-paid są znacznie wyższe niż na innych rozwiniętych rynkach telefonii komórkowej w Europie. Dlatego w trosce o dobro klientów usług Simplus, 36.6, Sami Swoi i MixPlus Polkomtel S.A. postanowił wynegocjować nowe warunki współpracy, które już przekładają się na korzystniejszą ofertę dla wszystkich użytkowników usług przedpłaconych oferowanych przez Spółkę.

Promocja obowiązuje od 3.09.2009 r. do odwołania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu