Przejdź do treści

Letnie wspomnienia z nowymi ramkami cyfrowymi Mustek

Veracomp wprowadził na polski rynek dwie nowe ramki cyfrowe marki Mustek – modele PF-A750D oraz PF-A702N. Idealnie przydadzą się podczas wspomnień z letnich podróży, utrwalonych w postaci zdjęć czy filmów wideo.

Mustek PF-A750D to ramka cyfrowa wyposażona w 7-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800×480 pikseli. Pozwala na wyświetlanie zdjęć JPEG, filmów wideo w formacie MPEG4, a także na odtwarzanie ulubionej muzyki, towarzyszącej pokazowi slajdów. Ramka posiada pamięć wewnętrzną o pojemności 128 mb, odczytuje też takie formaty kart pamięci, jak: SD, MMC, MS, MS Pro, xD oraz CF 1 i jest wyposażona w gniazdo USB 2.0, USB mini-B, wejście zasilania (DC-in), a także gniazdo słuchawkowe. Nowy Mustek umożliwia automatyczne obracanie zdjęć i dopasowywanie ich rozmiarów do wielkości wyświetlacza ramki. Urządzenie może pracować w ustawieniu poziomym, jak i pionowym. Sugerowana cena detaliczna brutto ramki wynosi 309 zł.

Druga nowość – Mustek PF-A702N – to cyfrowa ramka z 7-calowym wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 480×234 pikseli. Pozwala na wyświetlanie zdjęć zapisanych w formacie JPEG i stworzenie pokazu slajdów z indywidualnie dobranymi parametrami ich prezentacji. Posiada wbudowany czytnik kart SD/MMC, a także port USB i wejście zasilania (DC-in). Automatycznie dopasowuje rozmiar prezentowanych zdjęć do wymiarów posiadanego wyświetlacza, natomiast łatwe sterowanie pracą ramki umożliwia kilka przycisków funkcyjnych. Nowy Mustek PF-A702N może być zawieszony na ścianie, ale też umieszczony w pozycji stojącej. Jest dostępny w cenie 135 zł brutto.