Przejdź do treści

Żyj bez ograniczeń z telefonem Sony Ericsson XPERIA™ X2

Z telefonem Sony Ericsson XPERIA™ X2 będziesz mógł cieszyć się życiem na pełnych obrotach. Telefon XPERIA™ X2 – zaprojektowany dla tych, którzy muszą być zawsze w kontakcie ze światem, czy to w celach biznesowych czy prywatnych – zaciera granice pomiędzy pracą a zabawą.Sony Ericsson przedstawia nowy telefon XPERIA™ X2 na platformie Windows®, który oferuje najlepsze w swojej klasie doświadczenie multimedialne i pocztę elektroniczną. W nowoczesnym świecie, w którym komunikacja przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jest sprawą kluczową, użytkownicy XPERIA™ X2 mogą błyskawicznie synchronizować swoją pocztę elektroniczną i kalendarz. Ponadto szybko i sprawnie otwierać i edytować dokumenty Microsoft® Office Mobile, aby łączyć się ze współpracownikami, gdziekolwiek się znajdują.

XPERIA™ X2 oferuje unikalną możliwość – SlideView, która zapewnia szybki dostęp do często używanych funkcji telefonu. Umożliwiając błyskawiczną interakcję z listą kontaktów, wiadomościami, dostępem do multimediów czy z innymi opcjami. SlideView pozwala na podgląd niewykonanych zadań, powiadamia użytkownika o wszelkich nieodebranych połączeniach, korespondencji e-mail i wiadomościach tekstowych, tak aby żadna ważna informacja nie uszła jego uwadze.

Dzięki 14 specjalnie zaprojektowanym, fabrycznie zainstalowanym panelom XPERIA™ i możliwości pobrania dodatkowych 16, użytkownicy telefonu XPERIA™ X2 mogą pracować bez ograniczeń. Od Skype poprzez Mytopie i Google™, do gier, wiadomości CNN, czy Windows Live™ – panele pozwolą użytkownikom być na bieżąco ze wszystkim, co dla nich najważniejsze. Dzięki ulepszonemu interfejsowi dotykowemu i nowemu panelowi 3D signature panel, użytkownicy będą mogli korzystać z paneli podzielonych na kategorie: biznes, rozrywka i komunikacja. Będzie można też ustawić ulubione funkcje tak, aby pojawiały się na ekranie o określonych porach dnia i otrzymywać: najnowsze wiadomości o poranku, YouTube™ w przerwie obiadowej, a gry podczas powrotu do domu.

Możliwość edycji tekstów na klawiaturze QWERTY pozwala użytkownikom Windows Mobile® na tworzenie prezentacji i przenoszenie ich na duży ekran za pomocą kabla TV – XPERIA™ X2 sprawi, że nie musisz cały dzień siedzieć w biurze ale swoją pracę możesz wykonywać wszędzie – nawet będąc w ruchu.

“W szybko zmieniającym się świecie pozostawanie w kontakcie z innymi osobami jest ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem”, powiedział Sumit Malhotra, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. “Nieustannie korzystamy z telefonów komórkowych, które są nieodzownym narzędziem pracy. Telefon XPERIA™ X2, debiutujący z platformą Windows Mobile® 6.5, umożliwia nam szybką i efektywną pracę, nawet gdy jesteśmy w ruchu. XPERIA™ X2 posiada także całą gamę nowych interaktywnych paneli oraz SlideView, która zapewnia szybki dostęp do często używanych funkcji telefonu. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują jednym spojrzeniem ocenić czy ominęła ich ważna informacja

W XPERIA ™ X2 nie było kompromisów w sprawie rozrywki. Będziesz mógł cieszyć się niezwykłymi możliwościami multimedialnymi mając dotykowy wyświetlacz o jakości DVD w wysokiej rozdzielczości i o przekątnej 3.2”, a także korzystać z aparatu fotograficznego o rozdzielczości 8.1 megapiksela, aby utrwalać wydarzenia i natychmiast dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Panele w XPERIA ™ X2 można personalizować, a ponadto, użytkownicy będą mogli korzystać z dostępu do Facebook™, aby publikować tam swoje zdjęcia z imprezy czy z wakacji. A dzięki Skype będą mogli rozmawiać z przyjaciółmi z całego świata. Muzyka, fotografia, poczta elektroniczna, filmy video czy gry – telefon XPERIA™ X2 ma to wszystko.

„Telefony działające na platformie Windows® pozwalają użytkownikom zarządzać całym ich światem – pracą, domem, rozrywką – a wszystko to w jednym aparacie”, powiedziała Stephanie Ferguson, general manager, produkt management, Microsoft Corp. „Telefon XPERIA™ X2 wykorzystuje potężne możliwości tekstowe i multimedialne platformy Windows Mobile®, tak, aby użytkownicy mogli, efektywnie pracować, korzystać z rozrywki i być w ciągłym kontakcie gdziekolwiek się znajdują.”

Rozumiejąc potrzebę łączności przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, firma Sony Ericsson opracowała usługi XPERIA™ Services, czyli „skrojony na miarę”, unikalny pakiet posprzedażowy, zaprojektowany tak, aby pomóc użytkownikom modelu XPERIA™ X2 w maksymalnym wykorzystaniu możliwości ich telefonu. Mając do dyspozycji specjalistyczny zespół techniczny, gotowy wspierać zapracowanych użytkowników i objaśniać im wszystkie niezwykłe funkcje, jakie XPERIA™ X2 ma do zaoferowania, użytkownicy mogą uzyskać pomoc w szerokim zakresie: od rozwiązywania konkretnych problemów do pytań o to, jak wejść na ulubione strony internetowe. A jeżeli telefon XPERIA™ X2 przestanie działać podczas ich pobytu za granicą, wówczas, w ramach usług XPERIA™, aparat zostanie wymieniony, wystarczy proste zgłoszenie telefoniczne..

Usługi XPERIA™ zostały opracowane z myślą o odbiorcy – dzięki nim może on dowiedzieć się jak najwięcej o swoim telefonie XPERIA™ X2.

XPERIA™ X2

Żyj bez ograniczeń

Windows Mobile® 6.5 – praca w ruchu jeszcze łatwiejsza

Wykorzystaj swój dzień jak najlepiej – elastyczne panele na pulpicie podzielone na kategorie odpowiadające różnym dziedzinom życia: rozrywka i komunikacja, multimedia, biznes i Internet

Pracuj bez ograniczeń – natychmiastowa synchronizacja poczty elektronicznej i kalendarza, wspomagana przez edycję tekstu na klawiaturze QWERTY i Windows Mobile®

SlideView – szybki dostęp do często używanych funkcji telefonu oraz przegląd niezałatwionych spraw

Prezentuj dokumenty na dużym ekranie – wyjście przez kabel TV

Nigdy nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie w obcym kraju – ekskluzywne ubezpieczenie w podróży XPERIA™

Ciesz się niezwykłymi możliwościami multimedialnymi – ekran dotykowy o przekątnej 3.2” i o jakości DVD

Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 megapikseli z funkcją Photo light – łatwe załączanie zdjęć do albumów internetowych

Prawdziwy panel 3D – efekty 3D i zoom oraz przyciski do odtwarzania muzyki

Duże spotkanie biznesowe? W drodze naładuj telefon za pomocą ładowarki samochodowej AN300 – ultra szybkiej, ultra bezpiecznej i ultra niezawodnej. To doskonałe akcesorium do telefonu XPERIA™ X2. Ładuje o 40% szybciej niż większość ładowarek samochodowych – po prostu podłącz ją do zapalniczki w samochodzie i ruszaj w drogę.

Model XPERIA™ X2 posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS/HSPA 850/900/2100. XPERIA™ X2 dostępny będzie na wybranych rynkach od pierwszych dni czwartego kwartału 2009 w kolorach: Elegant Black i Modern Silver.