Za 2 190 zł nawet na koniec świata z Air France KLM dzięki jesiennej super wyprzedaży

Od 3 do 30 września Air France KLM sprzedają bilety po niezwykle atrakcyjnych, promocyjnych cenach. W tym czasie można kupić bilet na loty, które można odbyć do końca marca 2010 roku. W ten sposób można tanio wybrać się w podróż lotniczą do 85 miast na 5 kontynentach. Kampania promocyjna obejmie internet, prasę outdoor i działania ambientowe.

Bilety w atrakcyjnych cenach można kupić w biurach biletowych Air France KLM, w biurach podróży w całej Polsce oraz online na stronach www.airfrance.pl i www.klm.pl . Korzystając z internetowego systemu rezerwacyjnego można nie tylko kupić bilet, ale także zaplanować całą wyprawę – zarezerwować miejsce w hotelu, wynająć samochód i ubezpieczyć wyjazd. Przy czym dowolna jest forma płatności w systemie rezerwacji internetowej – kartą kredytową lub przelewem i bez dodatkowych opłat.

Przykładowe ceny w promocji:

  • Air France: Paryż 520 zł, Miami 1790 zł, Pekin 2190 zł, Hawana 3191 zł
  • KLM: Amsterdam od 569 zł, Chicago od 1590 zł, Singapur od 2690 zł, Lima od 3890 zł

Jeszcze więcej ofert na www.airfrance.pl i www.klm.pl

(wszystkie ceny na wyloty powrotne z Warszawy, łącznie z opłatami lotniskowymi)

Za kreację kampanii reklamowej towarzyszącej promocji odpowiadają Leo Burnet i Euro RSCG. Kupnem mediów – dzienniki, tygodniki, Internet i reklama outdoorowa (warszawskie autobusy) zajęła się firma Havas Media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu