Skionline.pl w sieci tematycznej SPORTSonline

Serwis Skionline.pl rozpoczął współpracę z domem mediowym Cormedia i dołączył do sieci tematycznej SPORTSonline. Skionline.pl to jeden z najdłużej działających i najpopularniejszych polskich portali o narciarstwie.

Skionline.pl istnieje od 1997 roku i według badań Megapanel PBI/Gemius jest najpopularniejszym polskim serwisem tematycznym poświęconym narciarstwu. W serwisie można znaleźć informacje o praktycznie każdym aspekcie narciarstwa: sprzęt, techniki jazdy, bieżące informacje, warunki narciarskie i aktualną pogodę (Austria, Szwajcaria, Francja, Włochy, Czechy, Polska i Słowacja), sport i forum dyskusyjne. Pod adresem sprzet.skionline.pl znajduje się największa w polskim Internecie baza informacji na temat aktualnych kolekcji sprzętu narciarskiego wszystkich wiodących marek narciarskich (ponad 30.000 skatalogowanych pozycji).

Skionline.pl jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego oraz oficjalnym partnerem medialnym największych na świecie Targów Sprzętu i Mody Sportowej – ispo w Monachium. Logo serwisu obecne jest na wielu ważnych imprezach i wydarzeniach sportowych. Serwis uruchomił także Skinoline.tv, platformę prezentującą filmy poświęcone narciarstwu, turystyce, oraz aktywnym formom spędzania czasu.

Serwis Skionline.pl to zdecydowany lider w swoim zakresie tematycznym, a zarazem miejsce, które rok w rok w sezonie narciarskim gromadzi kilkaset tysięcy internautów miesięcznie. To duże wzmocnienie naszej sieci sportowej, która rozwija się bardzo dynamicznie. Jestem pewien, że to będzie owocna współpraca. – mówi Karol Kowalski, dyrektor strategiczny Cormedia.

Sieć tematyczna SPORTSonline to sieć reklamy internetowej, która specjalizuje się w projektach reklamowych wykorzystujących sport jako kanał komunikacji marketingowej. Sieć skupia obecnie ponad 30 serwisów sportowych o łącznym zasięgu 1,5 miliona użytkowników. SPORTSonline należy do domu mediowego Cormedia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu