Microsoft Dynamics AX w ofercie IT.integro

Miło nam poinformować, że nasza firma rozszerzyła ofertę produktową o system Microsoft Dynamics AX (dawniej Axapta). Jest to realizacja długofalowej strategii rozwoju, która zakłada przekształcenie IT.integro w centrum kompetencyjne ERP. Nowy produkt w ofercie, umożliwi nam bardziej elastyczne podejście w zakresie doboru systemu do wymagań naszych klientów.

Microsoft Dynamics AX to system przeznaczony dla dużych organizacji, szczególnie firm produkcyjnych oraz świadczących usługi w zakresie realizacji dużych inwestycji. Technologia (min. 3 warstwowa architektura) oraz funkcjonalność szczególnie predestynują Microsoft Dynamics AX dla organizacjach wielo-firmowych i wielo-oddziałowych. Uzyskana certyfikacja pozwoli nam na rozpoczęcie pierwszych projektów wdrożeniowych od jesieni bieżącego roku.

Jednocześnie już dzisiaj zapraszamy na jesienny cykl konferencji „Czy Twój ERP Cię ogranicza?”, które odbędą się w październiku br. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie – rejestracja na www.IT.integro.pl . Na spotkaniach będziemy omawiać następujące tematy: Logistyka w organizacji wielodziałowej, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Szybsze i sprawniejsze wykonywanie codziennej pracy w sprzedaży, Planowanie, zarządzanie i prowadzenie produkcji, Budżetowanie i zarządzanie finansami oraz Wspomaganie podejmowania decyzji zarządczych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu