Nowy e-prawnik

Więcej wiadomości o zmianach w prawie i bieżących wydarzeniach. Ogłoszenia o licytacjach komorniczych, zarządzanie należnościami oraz kroniki sądowe to tylko niektóre zmiany w portalu E-prawnik.pl. Lider wśród serwisów świadczących usługi prawne online należący do Grupy Money.pl ma nową witrynę.

Użytkownikami e-prawnika są zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, właściciele firm oraz menadżerowie. Z tego względu w menu głównym wyróżnione zostały zakładki odpowiadające potrzebom wspomnianych grup – „Prawo dla biznesu” oraz „Prawo na co dzień”. Tradycyjny podział kategorii prawa zastąpiony został podziałem bardziej intuicyjnym, przyjaznym osobom niezwiązanym zawodowo z prawem.

Nowością w serwisie są sekcje „Licytacje” oraz „Zarządzanie należnościami”

W sekcji „Licytacje” użytkownicy odnajdą ogłoszenia licytacji komorniczych a także „giełdę wierzytelności” oraz „giełdę przedmiotów”. Sekcja powstała by ułatwić wierzycielom dotarcie do ogromnej rzeszy potencjalnych nabywców, a użytkownikom serwisu E-prawnik.pl zagwarantować dostęp do najnowszych informacji o mających się odbyć licytacjach komorniczych oraz do dostępnych wierzytelności i licytowanych przedmiotów. Dzięki współpracy z firmami windykacyjnymi oraz komornikami z całej Polski, baza licytacji komorniczych będzie największą z dostępnych w sieci. Będzie także na bieżąco aktualizowana.

Sekcja „Zarządzanie należnościami” redagowana jest przy współpracy z ekspertami branży windykacyjnej i factoringowej. Odnaleźć w niej można artykuły, komentarze, raporty oraz blogi eksperckie.

W E-prawniku.pl nie zabraknie również informacji dla studentów. W nowo powstającej sekcji „Akademia prawa” odnajdą najważniejsze informacje z każdej dziedziny prawa, szczegółowe wiadomości dotyczące aplikacji prawniczych oraz informacje z uczelni. Studenci będą mogli także, na specjalnie dla nich przygotowanym forum, wymieniać się wiedzą oraz materiałami. Start sekcji planowany jest na dzień inauguracji roku akademickiego.

Nowy E-prawnik.pl stał się także portalem informacyjnym. Odnaleźć w nim można relacje i komentarze dotyczące procesu legislacyjnego, a w zakładce „kroniki sądowe” przeczytać relacje z interesujących procesów.

Ponadto na stronie pojawiły się nowe elementy, takie jak kalendarium, sonda oraz umiejscowiona w centralnym miejscu strony wyszukiwarka, umożliwiająca szybkie odnalezienie kancelarii prawnej, potrzebnego dokumentu czy e-booka.

Serwis E-prawnik.pl, należący do firmy Legalsupport sp. z o. o. (Grupa Money.pl), jest czołowym, polskim portalem oferującym kompendium wiedzy na temat prawa. To także największy serwis w polskim internecie świadczący usługę „Zapytaj prawnika”, której unikalną cechą jest gwarancja „Dziś pytanie – dziś odpowiedź”.

Od stycznia 2009 roku z usługi „Zapytaj prawnika” skorzystało już ponad 1000 użytkowników a ponad 900 osób od kwietnia 2009 skorzystało z usług „Zamów opinię prawną” oraz „Zamów dokument”.

Z E-prawnik.pl korzysta miesięcznie 422 850 Realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, próba 05.2009r.)

www.e-prawnik.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu