Wawel Service na 69. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań

5 i 6 września 2009r. w hali PTG Sokół przy ulicy Piłsudskiego 27 w Krakowie odbędzie się Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Wśród wystawców znajdą się firmy deweloperskie, biura obrotu nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i inne instytucje finansowe. Podczas 69 edycji Giełdy nie zabraknie także firmy Wawel Service.

Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Podczas targów goście będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami deweloperów, agencji nieruchomości i firm związanych z branżą finansową, ale również szerzej poznać rynek mieszkaniowy w Krakowie.

Dla odwiedzających będzie to niewątpliwie doskonała okazja do zapoznania się z ofertami wystawców, ale także do rozmów ze specjalistami z branży budowlanej i finansowej. Dla nas jest to szansa na dogłębne poznanie potrzeb naszych potencjalnych klientów, a także indywidualne rozmowy na temat naszych inwestycji. Dzięki temu będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania przybyłych gości i rozwiać ich wątpliwości. –mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes firmy deweloperskiej Wawel Service.

Deweloper będzie promował swoją nową inwestycję na ul. Halszki, której budowa rozpocznie się 6 września. Będzie to już szósta inwestycja tej firmy na krakowskim Kurdwanowie.

Krakowskie nieruchomości mimo kryzysu gospodarczego cieszą się coraz większą popularnością w związku z czym organizatorzy i wystawcy liczą na dużą frekwencję wśród gości. Wstęp na giełdę będzie bezpłatny, a każdy odwiedzający otrzyma katalog z ofertami wystawców.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu