Nordea Gwarant– Energia Odnawialna

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A wprowadza nowy produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału. Nordea Gwarant – Energia Odnawialna będzie dostępny od 31 sierpnia we wszystkich placówkach Banku Nordea oraz w sieci sprzedaży Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.Nordea Gwarant – Energia Odnawialna, to kolejny już produkt inwestycyjny, który wprowadzają w tym roku do swojej wspólnej oferty Nordea Bank Polska i Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Zysk, jaki zrealizuje Klient z Nordea Gwarant – Energia Odnawialna, będzie zależny od wzrostu wartości cen akcji dziesięciu międzynarodowych spółek: energetycznych i firm specjalizujących się w technologiach i produktach związanych m.in. z wytwarzaniem energii słonecznej, wiatrowej czy wodnej.

W najbliższej przyszłości rozwojowi firm zaangażowanych w produkcję alternatywnej energii sprzyjać będzie promowanie odnawialnych jej źródeł – nie tylko jako odpowiedzi na kurczenie się zasobów tradycyjnych, ale także jako kierunek działania wielu państw i rządów. Dodatkowo wysokie prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku zwiększa moment rozpoczęcia inwestowania – spółki specjalizujące się w alternatywnych, ekologicznych technologiach znalazły się wśród sektorów, które najmocniej odczuły ostatni kryzys na rynku finansowym co oznacza, że ceny akcji wielu z nich są niedowartościowane. Według analityków Nordei to właśnie obecna niska wycena wybranych spółek i spodziewany powrót hossy są zapowiedzią sukcesu inwestowania w produkt Nordea Gwarant- Energia Odnawialna.

Nordea Gwarant – Energia Odnawialna gwarantuje 96-proc. ochronę zainwestowanego kapitału. Dodatkowym atutem tego produktu jest brak opłat wstępnych, podatku od zysków kapitałowych `czy podatku od spadków i darowizn (produkt jest oferowany w formie polisy na życie i dożycie).

Subskrypcja Nordea Gwarant – Zysk Pod Ochroną zakończy się 2 października br. Minimalna kwota wpłaty wynosi 5 tys. zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu