Narodziny Kobiety Sukcesu. Jak dobrze być sobą

Kobieta Sukcesu to kobieta świadoma siebie i własnej unikalności, wierząca w swój potencjał. Bądź taką kobietą!

Narodziny Kobiety Sukcesu to warsztat, który pomoże Ci odkryć i wzmocnić w sobie Kobietę Sukcesu. Uczestnicząc w nim poznasz swoje mocne strony, odkryjesz twórczy potencjał – swoją pasję, uświadomisz sobie, które przekonania nie pozwalają Ci w pełni rozwinąć skrzydeł. Oprócz tego nauczysz się ciekawie prezentować siebie i swoje zainteresowania oraz poprzez regularne ćwiczenia zmniejszysz lęk przed publicznymi wystąpieniami. W gronie życzliwych, inspirujących kobiet wzmocnisz poczucie własnej wartości i odkryjesz jak dobrze być sobą!

Zapraszamy Cię na cykl 10 warsztatów, które będą odbywały się w środy w godz. 18:30- 21:30 (począwszy od 14 października 2009 r.) w budynku Metropolitan College, al. Niepodległości 177 w Warszawie, tuż przy wyjściu ze stacji metra Pole Mokotowskie.

Cena całego cyklu: 680 zł. Cykl obejmuje 30 godzin zajęć i materiały warsztatowe.

Zgłoszenie prześlij w terminie do 10.09. na adres: warsztaty@kobietyisukces.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko
  • wiek
  • krótką informację czym się w życiu zajmujesz
  • odpowiedź na pytania:
  1. dlaczego chcę wziąć udział w warsztacie (czego dla siebie potrzebuję, co chcę otrzymać)?
  2. co najbardziej wartościowego mogę dać z siebie innym?
  3. za co jestem w życiu wdzięczna?

Po otrzymaniu od nas (między 10.09. a 12.09.) maila zwrotnego z zaproszeniem na warsztat i numerem konta prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł do 18 września. Tylko wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację uczestnictwa w warsztacie. Pozostała kwota tj. 380 zł płatna przed rozpoczęciem zajęć, do 5 października br. Grupa będzie liczyła maksymalnie 20 osób.

Więcej informacji na www.kobietyisukces.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu