Kultowe trampki Converse w ESCE Rock

ESKA Rock i dystrybutor marki Converse, Amer Sport, podjęły promocyjną współpracę, w ramach której na polski rynek wprowadzana jest limitowana linia trampek ACDC.

1 AC/DC, AmerSport, Converse, ESKA Rock, Marcin Bisiorek, Marcin MikusekW wybranych sklepach na terenie Polski (lista sklepów na www.eskarock.pl) pojawią się specjalnie na tę okazję przygotowane ekspozycje muzycznej linii ACDC wraz z logotypem ESKI Rock. Po raz pierwszy, w jednym miejscu będzie można kupić kultowe trampki oraz płyty CD i DVD zespołu ACDC. Promocja w sklepach rozpocznie się 31 sierpnia i potrwa przez trzy tygodnie. Tego samego dnia na antenie ESKI Rock, w wieczornym paśmie (lista NRD) wystartuje tygodniowa promocja trampek Converse, w ramach której słuchacze będą mogli wygrywać kultowe buty z limitowanej linii ACDC.

“Conversy to jedyne prawdziwie rock’n’rollowe trampki, ich historia i image idealnie wpisują się w założenia wizerunkowe ESKI Rock. Mamy nadzieję, że to początek dłuższej współpracy“, komentuje Marcin Bisiorek, dyrektor programowy sieci ESKA Rock.

„Eska Rock to stacja, która muzycznie doskonale wpisuje się w klimat marki Converse. Stąd pomysł na pierwszą i mam nadzieję, że nie ostatnią wspólną akcję” – powiedział Marcin Mikusek specjalista ds. PR firmy AmerSport, dystrybutora marki Converse na terenie Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu