ITL Polska (grupa Arrow ECS) – Nowe szkolenia Symantec w Warszawie

ITL Polska (grupa Arrow ECS), prowadząca autoryzowane Centrum Szkoleniowe, poszerza ofertę kursów Symantec oraz uruchamia we wrześniu br. nowy ośrodek w Warszawie.Najnowsze szkolenia Symantec oferowane przez ITL Polska to: Veritas NetBackup 6.5 for Solaris Administration oraz Symantec Endpoint Protection 11.0 MR4 Administration.

Kurs Veritas NetBackup 6.5 for Solaris Administration obejmuje ogólne zasady używania NetBackup, czyli: instalację, konfigurację i funkcjonowanie oraz zarządzanie przy użyciu interfejsów graficznych, komend i skryptów. Podczas szkolenia omówione zostaną również takie zagadnienia jak: dostarczanie ochrony usług, a także odzyskiwania, korzystanie z Activity Monitor i zapisów do monitorowania procesów NetBackup. Kurs przeznaczony jest dla administratorów systemów, inżynierów systemowych, personelu wsparcia technicznego i integracji systemu oraz do osób, które są odpowiedzialne za projektowanie, wykonywanie optymalizacji i rozwiązywanie problemów związanych z NetBackup.

W trakcie szkolenia Symantec Endpoint Protection 11.0 MR4 Administration uczestnicy uzyskują wiedzę z zakresu tworzenia, wdrażania, instalowania, konfigurowania i monitorowania oprogramowania Symantec Endpoint Protection. Zdobywają również umiejętności tworzenia i wdrażania firewall klienta, zabezpieczania przed intruzami, tworzenia polityk zabezpieczających przed wirusami, hakerami oraz spamem, a także rozwiązywania problemów z oprogramowaniem Symantec Endpoint Protection. Kurs skierowany jest do managerów sieci, administratorów systemów, administratorów bezpieczeństwa, konsultantów odpowiedzialnych za instalowanie, konfigurowanie, zarządzanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem Symantec Endpoint Protection w różnych środowiskach sieciowych.

Pierwsze sesje szkoleniowe Symantec w nowym ośrodku w Warszawie zaplanowano w terminach: 14-18 września b.r. – Veritas Cluster Server 5.0 MP3 for Solaris oraz 23-27 listopada b.r. – Symantec Endpoint Protection 11.0 MR4: Administration. Kursy będą się odbywać w nowoczesnych, w pełni wyposażonych salach w Wiśniowy Biznes Park.

Oferta szkoleń Symantec w Centrum Szkoleniowym ITL Polska będzie systematycznie poszerzana o nowe szkolenia, które będą prowadzone zarówno w ośrodku w Krakowie, jak i w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu