Ceneo pomaga w zakupie wyprawki szkolnej

Już za kilka dni rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Dla wielu rodziców oznacza to konieczność zakupu podręczników, zeszytów i innych przyborów szkolnych dla swoich pociech. Czasu zostało niewiele.

W związku z powyższym Ceneo dla swoich użytkowników przygotowało specjalną akcję: Witaj szkoło! (http://www.ceneo.pl/Witaj-szkolo). Celem akcji jest pomoc rodzicom w wyborze i szybkim zakupie wyprawki szkolnej.

W nowej sekcji specjalnej można znaleźć zarówno przybory szkolne, tornistry jak i meble do pokoju młodego ucznia. Można także dobrać podręczniki oraz programy edukacyjne. Dodatkowo przygotowano zestawy komputerowe, monitory i inne elektroniczne gadżety. Twórcy sekcji zadbali także wypoczynek ucznia poza szkołą.

Specjalna sekcja „Witaj szkoło” grupuje w jednym miejscu wszystko co jest potrzebne do tego, aby przygotować dziecko na powrót do szkoły – mówi Anna Jasińska, Starszy Specjalista ds. Marketingu Ceneo S.A. – Mamy nadzieję, że dzięki starannej selekcji produktów, wszyscy Ci którzy skorzystają z naszej oferty bez problemu znajdą wszystko to czego szukają w możliwie jak najkrótszym czasie – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu