BCS Polska certyfikowanym partnerem Microsoft

Spółka BCS Polska, czołowy polski integrator mobilnych rozwiązań IT opartych o technologie komunikacji bezprzewodowej i automatycznej identyfikacji danych, uzyskała status Microsoft Gold Certified Partner.Program partnerski Microsoftu polega na udostępnianiu wiedzy i doświadczeń w zaawansowanych rozwiązaniach biznesowych. Na poziomie Gold Certified partnerzy mają dostęp do szerokiego wsparcia i materiałów niezbędnych efektywnego rozwoju biznesu za pomocą aplikacji, rozwiązań i doświadczeń firmy Microsoft. Konstrukcja programu jest każdorazowo indywidualnie dostosowywana do modelu biznesowego firmy partnerskiej.

„Uczestnictwo w programie partnerskim Gold Certified firmy Microsoft jest jednym z elementów zwiększania naszej wiedzy i umiejętności. Czerpanie z bogatego portfolio jednej z największych firm na świecie z pewnością wzbogaci nasze doświadczenie” – powiedział Jacek Liber z BCS Polska.

BCS Polska uzyskała następujące kompetencje: Data Management Solutions, Mobility Solutions, Small Business Specialist oraz Microsoft Business Solutions.

Aby otrzymać powyższe kompetencje, BCS Polska musiała wykazać się zatrudnieniem najlepszych specjalistów z zakresu programowania, legitymujących się uzyskaniem certyfikatów Microsoft oraz przedstawić referencje klientów dotyczące usług i narzędzi, wykorzystujących funkcje integracji biznesowej SQL Server.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu