Architektoniczne mobilne usługi doradcze

Branża gotowych projektów domów wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Nowy dla tej branży sposób kontaktu z klientem proponuje jedna z krakowskich pracowni architektonicznych ARCHETON Sp. z o.o., która wprowadziła możliwość spotkań z Mobilnymi Doradcami Handlowymi.

– Sieć mobilnych doradców funkcjonuje już w siedmiu województwach, kontakty do nich znajdują się na naszej stronie internetowej – mówi Anna Macina, specjalista ds. marketingu firmy projektowej ARCHETON Sp. z o.o. – Pracujemy za dużo, posiadamy też wiele obowiązków, które często uniemożliwiają nam załatwienie wielu spraw przed lub po pracy. Stad też ta inicjatywa.

Doradca przyjedzie w wyznaczone miejsce do domu, do pracy i na miejscu doradzi oraz pomoże wybrać projekt domu zgodny z warunkami zabudowy. Klient może liczyć również na doradztwo w zakresie doboru technologii budowy domu.

Architektoniczne mobilne usługi doradcze, to idealne rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy są bardzo zajęci i nie chcą tracić czasu na dojazdy do biura regionalnego, ale także dla młodych matek-inwestorek, którym trudno jest oderwać się od domowych zajęć i pozostawić dziecko bez opieki.

www.archeton.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu