Tradycyjne polskie dożynki w Parku

Już w najbliższy weekend w Parku Handlowym Auchan Bielany będzie można poczuć klimat prawdziwych polskich Dożynek. Pojawią się artyści w Wrocławia i okolic, by zaprezentować tradycyjne polskie pieśni ludowe. Ustawione zostaną również stoiska z tradycyjnymi dożynkowymi produktami.

1 Auchan, Auchan Bielany, Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Kobierzycach, JarzębinaTradycyjnie od wieków na przełomie sierpnia i września w całym kraju rozpoczynają się święta dożynkowe. Także w Parku Handlowym Auchan Bielany będzie można się poczuć jak podczas prawdziwych wiejskich dożynek. Już w najbliższy weekend 29 i 30 sierpnia na gości Parku czeka moc dożynkowych atrakcji. Na dożynkowej scenie wystąpi znakomity zespół folklorystyczny „Jarzębina”, który zaprezentuje tradycyjne polskie pieśni ludowe. Na scenie pojawi się także młodzież i dzieci a także zespoły wokalne i soliści z Gminnego Centrum Kultury i Sztuki w Kobierzycach.

Na gości Parku będą także czekać wspaniałe dożynkowe stoiska ze specjalnymi produktami dostępnymi tylko podczas Dożynek. Będzie można kupić niepowtarzalne wyroby ludowe. Hafty, wycinanki, ręcznie malowane wazony, obrazy a nawet ręcznie produkowane torebki. Artystki zaoferują wspaniałe kompozycje kwiatowe, kartki, obrazki a nawet ręcznie malowane bombki choinkowe. Będzie to niezapomniany dożynkowy weekend w Parku Handlowym Auchan Bielany.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu