NETGEAR DG834Gv5 – swoboda dostępu do szerokopasmowego internetu

NETGEAR ma propozycję dla tych, którzy korzystają z szerokopasmowego łącza internetowego, a chcieliby czerpać z niego jeszcze więcej – Router DG824Gv5. Stworzony jest on przy użyciu najnowszych technologii, co nie zawsze ma miejsce w przypadku urządzeń dostarczanych przez operatorów.

Odbiór szerokopasmowego Internetu daje ogromne możliwości wykorzystania sieci. Sprzęt dostarczany przez usługodawców jest zazwyczaj przestarzały i nie pozwala na pełne wykorzystanie dostępnego łącza. Warto zatem wymienić router na urządzenie, które znacznie rozszerzy możliwości korzystania z sieci. Firma NETGEAR proponuje DG934Gv5, czyli piątą wersję tego uznanego wśród użytkowników urządzenia sieciowego. Pozwala on między innymi na zmianę operatora DSL bez konieczności wymiany sprzętu, a to dzięki wbudowanemu modemowi ADSL2+. Aby zapewnić lepszą kontrolę nad sygnałem bezprzewodowym, router wyposażono w ręczny włącznik W-Fi oraz znaną dobrze z innych modeli opcję „Push’n’Connect”. Włączenie go powoduje uruchomienie zabezpieczonego połączenia Wi-Fi Protected Setup.

Firma NETGEAR zawsze dba o to, aby jej urządzenia nie stanowiły zbędnego obciążenia dla środowiska naturalnego, co ułatwia jego ochronę. Wszystkie produkty spełniają założenia strategii „NETGEAR Green” – podobnie jest w przypadku DG834Gv5 – posiada energooszczędny moduł zasilający, który spełnia standardy „Energy Star”. Obudowa urządzenia wykonana jest ze specjalnych tworzyw, a opakowanie w co najmniej 80% z materiałów przyjaznych dla środowiska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu