16. Festyn Jesień na krakowskim Kurdwanowie

Od 4 do 6 września odbywać się będzie 16. Festyn Jesień zorganizowany przez Radę Nadzorczą i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Kurdwanów Nowy” przy współpracy z Radą Dzielnicy XI „Podgórze Duchackie”.

1 Bartłomiej Rzepa, Ewa Wachowicz, Kurdwanów Nowy, Maciek Maleńczuk, Wawel ServiceJak co roku we wrześniu Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kurdwanów Nowy” organizuje imprezę kulturalno-rozrywkową, przypominającą o zbliżającej się jesieni. Festyn będzie połączeniem dwóch części – sportowej i artystycznej. Blok sportowy ma zachęcić mieszkańców do aktywności fizycznej, zaś jedną z atrakcji będzie mecz piłkarski rozegrany 5 września pomiędzy Oldbojami Kurdwanowa, a reprezentantami krakowskiej firmy deweloperskiej Wawel Service.

Jak mówią – sport to zdrowie. Dlatego i my postanowiliśmy zaangażować się po raz kolejny w sportową rywalizację podczas tej imprezy. Chcemy przez to także zintegrować się z mieszkańcami bloków, które wybudowaliśmy w tamtym rejonie. To doskonała okazja aby mieszkańcy mogli nas jeszcze bliżej poznać i zaprzyjaźnić się z nami, co niewątpliwie wpłynie na zwiększenie zaufania do firmy. – mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes firmy Wawel Service.

Przedstawiciele firmy będą także udzielać przy swoim stoisku informacji związanych z nowopowstającą inwestycją na ulicy Halszki.

Program imprezy

Część artystyczną festynu uświetnią występy takich gwiazd jak Maciek Maleńczuk czy Ewa Wachowicz. Organizatorzy i sponsorzy przewidzieli również wiele konkursów i wspólnych zabaw. Wszyscy mają nadzieję , że pogoda dopisze i festyn będzie okazją do spędzenia czasu wraz z rodziną oraz znajomymi w miłej atmosferze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu